Експертна думка

10.09.2018 Мир - якою ціною?

Бігборди вздовж узбіч доріг в Україні, в містах на магістральних вулицях закликають до компромісу. Політичні партії опозиційного нахилу, що аргументовано серед людей мають назву «проросійські», голосами своїх лідерів, які рвуться в президенти, закликають громадян України до миру.

Детальніше
16.08.2018 «Ломехузи» в українському суспільстві.

Людина – типове породження тваринного світу, хоч в неї і є деякі відмінності від тварин, які базуються на особливостях будови головного мозку, передусім лобних долей, наявністю другої сигнальної системи, тощо, але поведінкові реакції, основані на безумовних рефлексах подібні до аналогічних дій у тварин.

Детальніше
19.07.2018 Повернути українця додому.

Керівник одного з підприємств м. Кривого Рогу доручив начальнику відділу кадрів терміново знайти заміну водію службового автомобіля, який звільнився через хворобу.  Шановному директорові не зовсім зручно самому управляти персональним «мерседесом» і це абсолютно зрозуміло - є важливіші справи. Але двотижневі потуги відповідального кадровика не дали результату: водії необхідного профілю і кваліфікації роз'їхалися по закордонах.

Детальніше
13.06.2018 Реформи, які будуть працювати.

Чому не відчуваємо зрушень на краще в нашому житті, не дивлячись на чотирьохрічні потуги українських можновладців різного рівня в справі реформування держави? Ситуація в різних сферах нашого життя тільки погіршується. Саме час зрозуміти усім, що щось в «нашому королівстві» не так. Можливо, ідеї не ті, якщо вони взагалі є, можливо, якщо вони і є, їх не так реалізовують – не ті люди? Ну, щось же заважає?

Детальніше
20.04.2018 Повернути статус зеленої столиці!

Статистика показує, що 75% площ в новобудовах Києва не мають реалізації. Не купують люди навіть досить здешевлені через кризу квадратні метри в житлових комплексах. А комплекси ростуть, як гриби після дощу, все більше і більше перетворюючи нашу чудову древню столицю в джунглі з висоток-новобудов. Київ втрачає свою колишню привабливість, статус найбільш зеленої столиці Європи – цим українці пишались ще в 90-ті роки 20-го століття.

Детальніше
14.03.2018 Війна чи мир – ось у чому питання.

За прогнозами політологів, політичних експертів, згідно результатів соціологічних опитувань населення РФ, беззаперечним фаворитом президентських виборів в Росії є чинний президент В. Путін. Скоріш за все, не дивлячись на різке зниження його рейтингу в кінці передвиборчої дистанції, саме теперішній довгожитель російського престолу збереже своє місце.

Детальніше
20.02.2018 Український борщ – страва європейська!

Коли господиня готує обід для свого сімейства і планує головну страву, борщ, наприклад, що ближче нам, українцям, то для отримання певного результату застосовує певні інгредієнти. Причому, в залежності від наявності в складі того чи іншого овоча, спецій, пропорцій між ними залежить колір, смак, аромат цієї головної, мабуть, страви нашої національної кухні.

Детальніше
13.02.2018 Зберегти Київ та нашу державу!

Все частіше ловиш себе на думці, що змушений щодня копирсатися в багнюці - з самого ранку телевізійні канали, газети, інші засоби масової інформації в Україні виливають величезну кількість негативу на бідні голови українців. Нам доводиться це все терпіти, а іноземцям, які волею долі були закинуті до нас і які ще не втратили інтерес до реалій України, дивуватися. Наші вороги потирають руки і не натішаться: без особливих зусиль отримують бажані результати.

Детальніше

Страницы