Експертна думка

14.03.2018 Війна чи мир – ось у чому питання.

За прогнозами політологів, політичних експертів, згідно результатів соціологічних опитувань населення РФ, беззаперечним фаворитом президентських виборів в Росії є чинний президент В. Путін. Скоріш за все, не дивлячись на різке зниження його рейтингу в кінці передвиборчої дистанції, саме теперішній довгожитель російського престолу збереже своє місце.

Детальніше
20.02.2018 Український борщ – страва європейська!

Коли господиня готує обід для свого сімейства і планує головну страву, борщ, наприклад, що ближче нам, українцям, то для отримання певного результату застосовує певні інгредієнти. Причому, в залежності від наявності в складі того чи іншого овоча, спецій, пропорцій між ними залежить колір, смак, аромат цієї головної, мабуть, страви нашої національної кухні.

Детальніше
13.02.2018 Зберегти Київ та нашу державу!

Все частіше ловиш себе на думці, що змушений щодня копирсатися в багнюці - з самого ранку телевізійні канали, газети, інші засоби масової інформації в Україні виливають величезну кількість негативу на бідні голови українців. Нам доводиться це все терпіти, а іноземцям, які волею долі були закинуті до нас і які ще не втратили інтерес до реалій України, дивуватися. Наші вороги потирають руки і не натішаться: без особливих зусиль отримують бажані результати.

Детальніше
27.01.2018 Давос – маяк світової економіки.

Світова спільнота останні дні з увагою слідкує за подіями в Давосі. Саме там, в Швейцарії, в цей час зібралися лідери держав, бізнесмени, кращі економісти, якраз ті люди, від яких залежать напрямки розвитку світової економіки вже в 2018 році і, можливо, на десятиліття вперед.

Детальніше
28.11.2017 Коефіцієнт запиту на розкіш В. Федоришина.

Не секрет, що реформування в Україні пробуксовує і за майже 4-річне проведення реформ результати негативні. Можемо говорити про успіхи, показувати графіки, малювати цифри, але факт залишається фактом – громадяни України стали набагато бідніші, і продовжується процес тотального зубожіння.

Детальніше
10.10.2017 Пенсійна реформа - манок для наївних.

Постанова Верховною Радою прийнята, спікером ВР та президентом підписана – пенсійна реформа розпочалася. Мабуть українцям потрібно з цього приводу радіти – нарешті почалися зрушення на краще і теперішнім пенсіонерам попустить, що називається, та й майбутні пенсіонери не будуть перейматися недостатком коштів на життя. Але, навіть не поглиблюючись в суть змін законодавства, що вже зафіксовані, в покращення чомусь не віриться. Чому?

Детальніше
30.09.2017 Організм людини – terra incognita…

Багато людей задаються питанням, чому одні ніколи не хворіють на гострі респіраторні вірусні захворювання, навіть якщо всі навколо хворі, а інші всю зиму з них не вилазять. Пояснення, на перший погляд просте - стан імунітету. Відомо, що в нашому тілі є безліч параметрів, починаючи від клітинного pH, закінчуючи рівнем артеріального тиску, які мають певні значення, і зміна цих значень призводить до патологічних станів.

Детальніше

Страницы