Експертна думка

16.08.2019 Who is who, Mr. President?

В місті Житомирі відбулася чергова "вистава" шоумена, який, поки що не став ще справжнім президентом. Ця подія обговорюється в ЗМІ, простими людьми, пересічним громадянами - більшості все подобається. Але, відзначаємо, що при наявності ефекту для пропаганди і підняття рейтингових показників, ефективність в плані наведення порядку в країні дорівнює нулю.

Детальніше
19.06.2019 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: адміністрування державних послуг.

На що більше всього нарікають українці, коли у них виникає потреба контактувати з будь-якими державними установами? Звичайно, на всепоглинаючу бюрократію, не пережиту ще з часів «совка», на високий рівень корумпованості різноманітних чиновників, що перейшла вже в середовище звичайних взаємовідносин між людьми в нашому суспільстві. І на фоні всього сказаного, на відсутність поваги до позивачів і до їх прохань з боку різних посадових осіб.

Детальніше
26.03.2019 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: час вибирати!

Вже зовсім поруч 31 березня і той час, коли свідомі українці підуть на виборчі дільниці обирати собі кращу долю. Саме так! Особливо, якщо вважати, як позиціонується Президент України в нашій країні, не дивлячись на його досить обмежені повноваження згідно Конституції. Ми його вважаємо за лідера нації, головного посадовця в державі, від якого все залежить. На сьогодні так, фактично, і є!

Детальніше
04.01.2019 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: механізм подолання корупції.

Державний бюджет на 2018 рік передбачав виділення 857 млн. грн. НАБУ, що на 10,8% більше, ніж в 2017 році. Згідно з бюджетом, НАЗК отримало 683,5 млн. грн., що на 13% більше, ніж в 2017 р. На САП було виділено в 2018 році 116 млн. грн. Які кошти за результатами роботи цих антикорупційних органів повернуті державі? На це питання ніхто конкретної відповіді не дасть.

Детальніше
26.12.2018 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: через реформи в ЖКГ до ефективного приватного власника.

Будь-яка реформа має сенс тільки в тому випадку, якщо в результаті отримаємо бажане, радикально змінимо ситуацію на краще, з’явиться реальна перспектива динамічного зростання економіки і, як результат, добробут громадян України.

Детальніше
24.12.2018 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: державні активи – власність громадян України.

Все, що належить державі, має працювати на користь всіх громадян України. Це є активи, які мають використовуватися з максимальною ефективністю, даючи можливість виконувати соціальну функцію держави, що зафіксована в Конституції України. Безумовно, головним і надпотужним активом в цьому сенсі в Україні є земля.

Детальніше
20.12.2018 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: економіка має стрімко зростати.

Економічна ситуація в Україні є вкрай незадовільною і це є тим фактором, який негативно впливає на всі сфери життєдіяльності суспільства, включаючи і взаємовідносини з різними країнами світу. Достатньо сказати, що якби наша економіка почала показувати різке зростання, це була б надпотужна зброя і в нинішній боротьбі з агресивною Росією.

Детальніше

Страницы