Експертна думка

12.12.2018 РЕФОРМИ ВІД НАРОДУ: створення свідомого громадянського суспільства.

Протягом майже 5 років на сайті http://ngo-gopak.com/ публікувалися матеріали стосовно того, в якому вигляді ми бачимо реформи в Україні. Ці речі говорилися відкрито, можливо, в досить простій формі, але від чистого серця і з великим бажанням допомогти створити успішну, заможну державу з високим міжнародним авторитетом.

Детальніше
10.12.2018 Чи знайдеться український Лі Куан Ю?

За інформацією прес-центру Державної фіскальної служби України наша держава імпортувала в січні-листопаді 2018 р. 205 тис. тон пальмової олії, що є рекордним показником (можемо привітати з успіхом головних експортерів пальмової олії Індонезію та Малайзію). В той же час Україна стала другим після Нової Зеландії експортером вершкового масла в Європу. Чи можуть ці факти в поєднанні сказати про успіхи нашої економіки? Які думки виникають, коли отримуєш таку інформацію?

Детальніше
27.09.2018 Як Оксáна стала Оксанóю!

Оксанá з наголосом на останньому складі – так сьогодні звуть українку на чужині, у Франції. Киянка закінчила університет в Україні, рік навчалася в одному з навчальних закладів у Парижі і, за свій рахунок підвищуючи рівень знання французької мови, ось уже десять років працює у великій європейській компанії.

Детальніше
10.09.2018 Мир - якою ціною?

Бігборди вздовж узбіч доріг в Україні, в містах на магістральних вулицях закликають до компромісу. Політичні партії опозиційного нахилу, що аргументовано серед людей мають назву «проросійські», голосами своїх лідерів, які рвуться в президенти, закликають громадян України до миру.

Детальніше
16.08.2018 «Ломехузи» в українському суспільстві.

Людина – типове породження тваринного світу, хоч в неї і є деякі відмінності від тварин, які базуються на особливостях будови головного мозку, передусім лобних долей, наявністю другої сигнальної системи, тощо, але поведінкові реакції, основані на безумовних рефлексах подібні до аналогічних дій у тварин.

Детальніше
19.07.2018 Повернути українця додому.

Керівник одного з підприємств м. Кривого Рогу доручив начальнику відділу кадрів терміново знайти заміну водію службового автомобіля, який звільнився через хворобу.  Шановному директорові не зовсім зручно самому управляти персональним «мерседесом» і це абсолютно зрозуміло - є важливіші справи. Але двотижневі потуги відповідального кадровика не дали результату: водії необхідного профілю і кваліфікації роз'їхалися по закордонах.

Детальніше
13.06.2018 Реформи, які будуть працювати.

Чому не відчуваємо зрушень на краще в нашому житті, не дивлячись на чотирьохрічні потуги українських можновладців різного рівня в справі реформування держави? Ситуація в різних сферах нашого життя тільки погіршується. Саме час зрозуміти усім, що щось в «нашому королівстві» не так. Можливо, ідеї не ті, якщо вони взагалі є, можливо, якщо вони і є, їх не так реалізовують – не ті люди? Ну, щось же заважає?

Детальніше

Страницы