ФОРМУЛА УСПІХУ ДЛЯ УКРАЇНИ.

Формула успіху:

 

«Під лежачий камінь вода не тече»

«Очі бояться, а руки роблять»

 

І. ЗНАТИ, ЩО РОБИТИ

ІІ. ЗНАТИ, ЯК РОБИТИ

ІІІ. БРАТИ І РОБИТИ, ВІДКИНУВШИ УСІ СУМНІВИ

 

І. ЩО РОБИТИ:

1. Створити відповідальне громадянське суспільство, основою якого має стати первинна громада.

2.  Надати первинним громадам статус юридичних осіб з особливими обов’язками та правами.

3.  Сформувати (створити) районні, обласні та об’єднані громади на базі первинних громад.

4.  Впровадити 12 програм розвитку держави в економічній, соціальній, безпековій сферах з терміном впровадження 3 роки (по 4 програми щорічно).

5.  Створити фонди розвитку економіки держави (ФРЕД-1, ФРЕД-2) та соціальної сфери (ФРСС).

6.  Забезпечити наповнення фондів (ФРЕД-1, ФРЕД-2, ФРСС) за рахунок дії Кабінету міністрів Народної Довіри щодо відновлення соціальної справедливості в суспільстві, повернення вкрадених коштів в бюджет країни, починаючи з 1991 року, та компенсації країн-гарантів (світової спільноти) коштів, які Україна втратила, відмовившись від ядерної зброї згідно Будапештського меморандуму 1994 року (300 млрд. доларів США).

7.   Створити Законотворчий Центр з розробки нової редакції Конституції України з узгодженими кодексами законів в усіх сферах та забезпеченням всенародного обговорення, проведення референдуму та прийняття (з роки).

8.  Забезпечити звільнення окупованих територій України на Донбасі (1 рік) та території українського Криму (3 роки) в тому числі і завдяки реалізації однієї з 12 програм – створення військового формування нового типу чисельністю 50 тисяч осіб з повним забезпеченням.

9.  Провести вибори президента і у Верховну Раду згідно нової Конституції (по закінченню терміну дії Кабінету міністрів Народної Довіри).

10.  Організувати та провести Всесвітню Україніаду в ознаменування завершення першого етапу реформ в Україні (залучити всі діаспори, провести спортивні змагання, фестивалі, народні гуляння).

 

ІІ. ЯК РОБИТИ:

 1. Провести масштабну агітаційну роботу силами волонтерів, соратників і небайдужих до майбутнього нашої держави щодо залучення громадян України до процесів глибокого реформування суспільства.
 2. Провести в обласних центрах, великих містах країни народні зібрання  з обговорення та підтримки порядку денного реформування країни, визначення представників на Всенародне віче в Києві.
 3. Провести Всенародне віче України згідно ст. 39 Конституції України, на якому прийняти резолюцію:
 • Зафіксувати порядок денний реформування країни на три роки.
 • Визначити Кабінет міністрів Народної Довіри.
 • Прийняти звернення народу України до президента США, прем’єр-міністра Великої Британії, в ООН щодо відшкодування Україні втрат в результаті відмови від ядерної зброї на основі гарантій, зафіксованих в Будапештському меморандумі 1994 р.
 • Вимогу до президента України, Верховної Ради провести зміну Кабінету міністрів з наданням Кабінету міністрів Народної Довіри додаткових прав та функцій на період їхньої каденції (3 роки).
 1. Кабінет міністрів Народної Довіри, отримавши надзвичайні повноваження, має    забезпечити виконання волі народу, що визначена в порядку денному реформування країни в тих параметрах і строках, які визначені в прийнятій резолюції на Всенародному віче. Прем’єр-міністр цього Кабінету міністрів має нести персональну відповідальність за результати роботи до такого рівня, що при призначенні має отримати ритуальний револьвер з одним патроном, як основний запобіжник можливим проявам корупції.
 2. Діяльність Кабінету міністрів Народної Довіри має початися з постанов Кабміну (20 постанов), які згідно додаткових повноважень мають бути законами, за якими має жити наше суспільство весь період першого етапу реформування (3 роки). При цьому має бути введений режим надзвичайного стану.
 3. 12 програм розвитку – реалізація цих програм як складових частин глобальної програми реформування держави і є основним завданням Кабінету міністрів Народної Довіри. Впровадження 4 програм щорічно з залученням інвесторів через створення державних (51%) корпорацій. Це не тільки задасть вектор розвитку певних сегментів економіки, але й створить привабливий інвестиційний ринок.
 4. Відновлення територіальної цілісності України має забезпечуватися стрімким економічним зростанням і, як результат, поліпшенням добробуту і соціального захисту громадян, дипломатичними зусиллями з переведенням всіх переговорних процесів в Будапештський формат (1994 р.) і з відновленням суб’єктності України в цих процесах. Велику увагу має бути приділено зміцненню збройних сил України на базі відновлення і впровадження інноваційних технологій, розробок у власне виробництво озброєння і техніки. Крім того, створення 50-тисячного військового формування нового типу – це має бути за рахунок гарантів по Будапештському меморандуму 1994 р.
 5. Провести зміну акцентів в децентралізації регіонів, забезпечивши створення первинних громад як основу побудови українського громадянського суспільства, стимулюючи цей процес постановами Кабміну.
 6. Створити (відновити) стратегічні державні резерви для забезпечення на надзвичайний період продовольчої, енергетичної, санітарно-епідеміологічної та інших видів безпеки громадян України. Створити систему громадянської оборони з постійно діючими навчальними центрами у всіх регіонах.
 7. Забезпечити на кінець третього року показники:
 • ВВП – 400-500 млрд. дол. США.
 • Створені робочі місця – 5-7 млн.
 • Курс гривні 8 за один долар США.
 • Перспективи на 10-річний період – входження в G-20.

 

ІІІ. З ЧОГО ПОЧИНАТИ.

Якщо прочитав наші пропозиції і очі бояться, а погляд перемикається на «чорний ящик», то належить надати початкову роботу рукам:

 • зареєструйся на сайті ngo-gopak.com. і долучись до соратників, які вже готові змінювати на краще свою країну.
 • долучи до нашої спільної справи 10 своїх близьких людей, друзів.