Програми

Програма розвитку сільського господарства

Земля сільськогосподарського призначення є державним активом.

Земля має використовуватися через передачу в оренду первинним громадам. Первинна громада (юридична особа з особливим статусом) може самостійно використовувати орендовану землю, але виключно створивши фермерські господарства, переробні підприємства, тощо, на загальних засадах.

Підприємства мають створюватись в районних громадах і профіль виробництва має залежати від специфіки виробництва с/г продукції в регіоні.

Програма має реалізовуватися за активною участю первинних громад.

Створення мережі автобанів європейського рівня: Ужгород-Львів-Київ, Київ-Одеса, Київ-Харків, Рені-Одеса, Чернівці-Хмельницький-Вінниця-Кропивницький-Дніпро.

Програма розвитку українських «брендових» виробництв включає в себе оновлення, модернізацію, оснащення новітнім обладнанням світового рівня, наукову розробку технологій на таких ключових підприємствах країни:

Наша країна вкрай недооцінена з точки зору туристичного бізнесу. Україна має незлічені пам’ятки історії, природні красоти, які мають приваблювати туристів з усього світу, створюючи тим самим нові робочі місця для українців та наповнюючи державний бюджет.

В основу цієї програми закладено охоплення щорічним динамічним медичним наглядом на первинній ланці надання медичної-санітарної допомоги усіх верств населення, яке починається при народженні у пологовому будинку та триває усе життя.

Основою Програми розвитку «Столиця» має бути створення комфортних умов для мешкання в місті, відновлення та створення зон відпочинку, розбудова транспортної інфраструктури міста, організація освітнього, туристичного, культурно-привабливого клімату в столиці.

Перехід з науки, яка не несе ніякого практичного значення, на науку прикладну, таку, що максимально швидко дає практичні результати, збільшуючи економічний потенціал держави, і саме в цьому напрямку мають концентруватися фундаментальні наукові дослідження.

Програма розвитку «Освіта» співіснує у комплексі з Програмою розвитку «Наука». Ця Програма має бути базою для ефективного функціонування науки як галузі в країні.

Основою Програми розвитку «Енергозабезпечення» має бути, в першу чергу, перехід на власний видобуток енергоресурсів. Основна мета – позбутися енергозалежності від зовнішніх постачальників. Для цього необхідно переглянути наявні ліцензії компаній, що існують на ринку України, і виключити порушення, зловживання.

Держава має піклуватися про сім’ї, які мають дітей, і на кожну дитину, народжену громадянкою України виділяти ресурси на забезпечення житловою площею з таким розрахунком, що народження третьої дитини звільняє сім’ю від виплат по пільговому кредиту на купівлю квартири чи будинку з земельним наділом.

Забезпечення ефективною системою управління збройними силами України, які на сьогодні складають 250 тис. особового складу, через зміну кадрової політики командного складу, забезпеченням новітньою військовою технікою.