Організація

На сьогодні вже більше 25 років Україна, як самостійна держава, веде пошук шляхів розвитку і свого місця в політико-економічному середовищі світу. Змінюються керівники держави, проявляють політичну активність все нові й нові кандидати в еліту суспільства, а зрушень на краще прості українські громадяни не відчувають. А саме в ці дні на нашій землі йде війна, і частина території держави окупована «братньою державою».

Хто б що не говорив, а це якраз і є результат 25-річної діяльності людей, які на певний час отримували можливість керувати державою, використовували цю можливість для збагачення свого та своїх близьких. При цьому мало хто думав про державу і про людей, що її населяють.

Змінювалися президенти, змінювалися прем’єр-міністри і члени кабінету міністрів, але не змінювалися методи керівництва державою. Якщо коротко, то ці методи дуже прості – тотальне пограбування накопичених державних активів та обдурення простих громадян України. А найбільш цинічно те, що для захисту своїх бізнесових інтересів при найменшій загрозі для цього бізнесу можновладці готові піти на будь-яку підлість, злочин, зраду. Всі ці неподобства творяться на очах у мільйонів людей, які чудово розуміють, що діється, але нічого не можуть з цим зробити.

Злодії, брехуни, зрадники інтересів держави діють підло і безкарно. Україна втратила та продовжує в цей час втрачати свої активи, які оцінюються сотнями мільярдів доларів. І це тоді, коли керівники держави випрошують іноземні кредити для латання дірок в бюджеті держави. Втрачаємо сотні мільярдів доларів – випрошуємо 1-2 мільярди, і коли нам на кабальних умовах дають, дуже тим пишаємось.

Досить пригадати втрату торгового Чорноморського флоту (близько 500 суден), відмову від ядерної зброї (мінімальна вартість 250-300 мільярдів доларів США), закриття двох блоків Чорнобильської АЕС, які могли б ще працювати по 10 років (втрати 2 мільярди доларів США), відмова від будівництва АЕС в Ірані (втрати більше 1 мільярда доларів США), бездарні газові контракти з Росією (втрати десятки мільярдів доларів щорічно).

Щоб зрозуміти: ми 25 років прямували до прірви і не було бажання зупинитися. Якщо добавити до цього ситуацію з розкраданням комерційними структурами бюджету держави через вплив на перші особи в керівництві держави, взагалі не побачимо виходу з цієї катастрофи.

Але наше суспільство вже прокинулося і не бажає в подальшому терпіти несправедливість, не бажає існувати з дозволу і на умовах мафіозних можновладців. А саме головне, що громадяни України починають розуміти від чого залежить їх добробут та яким чином налаштовувати своє життя. Ми маємо таку надію і бажаємо безпосередньо запропонувати суспільству варіанти зміни ситуації в державі на краще.

Громадська організація «ГОПАК» - структура, яка створена по задуму засновників для того, щоб генерувати ідеї, показувати шляхи реалізації цих ідей, приймати активну участь у розробці та реалізації проектів, програм, що будуть наповнювати запропоновані ідеї практичним змістом. Залишається організуватись та працювати. Ми чудово розуміємо, що все не так просто, але ситуація, що зараз існує в нашій державі, простих рішень не залишає.

Вирішення економічних проблем в країні, зрушення в економіці в бік стабільного росту – це шлях до вирішення всіх негараздів в суспільстві і смертельний удар по наших зовнішніх ворогах. Тільки ми такі зміни відчуємо, забудуться питання з російської мови (цих питань просто не існує в нашій державі), нікому не захочеться відокремитися чи територіально війти в склад іншої держави. Нам потрібно об’єднатися, консолідуватися для вирішення стратегічних, вкрай важливих для України цілей.