"ЗВОЛІКАННЯ ПОДІБНО СМЕРТІ".

Сидячи на кухні, чую чергового "знатока" економіки, експерта з різноманітних сфер життя людини, який, змінюючи телевізійні канали, постійно присутній в телевізорі і активно агітує за введення ринку землі сільськогосподарського виробництва. На цей раз основним аргументом в потребі негайного розпродажу землі виставляється важка доля бабусі, що вмирає, не маючи можливості продати свій земельний пай, щоб купити ліки. 

Опонентів в цьому питанні не чутно і зрозуміло чому - ефірний час на телебаченні коштує дорого. Як відомо, хто платить, той замовляє музику. Ось і слухаю разом з тобою, мій шановний співвітчизник-українець, словесну фальшиву музику у виконанні проплачених виконавців, у яких ніколи не було ні совісті, ні принципів, ні патріотизму. Вони себе називають українцями, але обслуговуючи великий капітал, готові продати рідну матір - не те що землю, на якій вони виросли і яка їх вигодувала. В такій ситуації їх зовсім не цікавить, а що ж на іншій чаші продажу землі. До яких незворотних втрат призведуть ті можливі дії українського уряду, що пропонують вчинити куплені товстосумами пропагандисти.

На противагу збільшенню бюджетних доходів в розмірі 700-1500 млн. доларів США в разі запровадження ринку землі в запропонованому Кабміном варіанті, Українська держава, всі громадяни України втратять незрівнянно більше. Ми, українське суспільство, втратимо назавжди можливість провести реформування сільськогосподарського сегменту економіки, базуючись на головному ресурсному активі країни, яким є український чорнозем. А це означає, що ми в бюджет щорічно недоотримаємо більше 10 млрд. $. Відштовхуючись від сировинної бази, яка мала б створюватись сільськогосподарськими виробниками, не зможемо швидко і ефективно відновити і розбудувати легку і харчові промисловості в державі. Нам не вдасться створити достатню кількість робочих місць, так необхідних для повернення наших заробітчан з-за кордону. Ми не зможемо створити в Україні атмосферу, в якій будуть можливості генерувати патріотичні почуття у громадян, назавжди втратимо можливість відродити містечка і села, які зараз занедбані і знаходяться в депресивному стані на грані зникнення. Нарешті, без налаштованого, заможного села з сільськими жителями, що на генетичному рівні отримали в спадок від своїх предків  звичаї, традиції, інші цінності Україна втратить ту основу, з якої все починається.

Будівля без фундаменту приречена, як би її не підпирали кілками - вона обов'язково впаде. Фундаментом економічного благополуччя нашого суспільства має бути земля сільськогосподарського призначення, як це було завжди. Цього розуміння у чисельних закордонних радників ніколи не буде тому, що у них зовсім інша мета. Вони тепер у нас тільки тому, що є можливість легко заробити великі статки, маніпулюючи свідомістю українців і обдурюючи простих людей. Для цього створюють нові засоби масової інформації, наймають на службу фальшивих експертів з українським громадянством і ті з завзятістю яничар, окупувавши телевізійний простір в державі, відпрацьовують свої "серебряники", вигадуючи байки про бабусь.

Пройшло майже півроку з моменту, як ми мали стати заможними. Так нам обіцяв теперішній президент, коли йшов на вибори. Він обіцяв мало, програми своєї діяльності на головній посаді країни не оприлюднив - її просто не було в наявності. Використовуючи лексику ЗЕ-команди, скажемо: "всьо проканало і так". Але обіцянка покінчити з бідністю була і це факт, зафіксований на чисельних бігбордах по всій країні. Що ж ми на сьогодні маємо? За останні два місяці, згідно статистики, Україну полишило більш ніж 170 тисяч українців - це головний маркер, що показує ефективність діяльності нової влади. 

Цікаво, хто знає плани нашого президента, окрім того, зрозуміло, що він дуже хоче особисто зустрітися з Путіним? Куди він тягне Україну? Ініціатив з боку нинішніх владних структур, стосовно розробки і впровадження економічних програм, здатних суттєво поліпшити стан нашої економіки, взагалі нечутно. А це, як відомо, найкраща зброя в боротьбі з ворожою Росією, найкращий захід з подолання непорозуміння між людьми на Донбасі і в Криму. Тільки покращення добробуту громадян, їхнього соціального забезпечення дасть можливість несиловим методом повернути Україні анексовані території.

Хто здатен втлумачити цю просту, зрозумілу істину в голову нашому всенародно обраному? Шоу артистів продовжується, але вже нікому не весело, навіть тим, хто голосував за діючого гаранта. Люди пакують валізи і їдуть за кордон шукати кращої долі. В своїй рідній країні, на своїй землі, біля могил своїх предків шансів вижити немає!

Що робити? Саме на це питання протягом п'яти років ми ведемо розмову і намагаємося запропонувати суспільству своє бачення докорінної зміни теперішнього устрою життя українця. "Знати що робити, знати як робити, брати і робити, відкинувши всі сумніви" - це формула успіху і її потрібно негайно застосовувати (http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini). "Реформи від народу" - це публікації на сайті ГО "Гопак", які деталізують основні пропозиції. 

21 листопада на всенародному ВІЧЕ в столиці України необхідно прийняти резолюцію з конкретними вимогами до теперішньої влади (пропозиції в публікаціях на сайті: http://ngo-gopak.com). Зволікати далі можливості немає, якщо ми хочемо мати свою незалежну державу.  "Промедление смерти подобно", як казав В. Ульянов - Ленін в 1917 році.