Зробили раз, зробили два - зроблять ще не раз !

Уже й вибори в Верховну Раду України відбулися, а бігборди на узбіччі доріг країни продовжують закликати "зробити їх". Поцікавились у жителів міста Кривий Ріг, що означає це "зробимо" і виявилося - те саме, що у Чечетова (депутат-регіонал часів президента Януковича) "розвести, як кошенят". Якщо перевести з жаргону на нормальну людську мову, то це буде означати "обдурити". З цим розібралися. Є ще незрозумілі речі. Наприклад, чому заклик зробити їх 21 липня досі (4 серпня) відволікає водіїв від управління автомобілями? Уже всі обрані! Аж 254 новообраних депутата у фракції "Слуга народу", спікер парламенту і його заступник теж означені, не забуваємо про обраного президента, а заклик когось обдурити (в перекладі) залишається актуальним? Чи це якась магія? Для чого це і хто фінансує? Щоб там не було, а шоу "95 квартал" продовжується. Президент їздить по областях України з театральною виставою "Я начальник - ти дурень", розводить "лохів - депутатів" (не зі своєї фракції) на 175 млн. гривень для будівництва дороги. В Івано-Франківську таки "зробив" одного. Завдяки телевізійним трансляціям спектакль дивляться всюди. Народу подобається. Це, мабуть, якраз і є ті ефемерні реформи, за які проголосували українці, обравши всю цю веселу ЗЕ-команду на чолі з ЗЕ-командиром.

Тепер потрібно пофантазувати (програми від ЗЕ так і немає), що очікувати в вересні від навчених у Трускавці. Хоча, відомо, їм дуже пече все продати, що не встигли розтягнути попередники. В першу чергу вони займуться відміною мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Можливо, задля цього весь цей концерт для нас і влаштований? Адже, відомо кому це потрібно і хто має від цього виграти. В програші будуть прості українці - саме так, як уже було в 90-х роках минулого століття з приватизацією промислових підприємств. На цей раз, якщо дамо здійснити злочинний задум, Україна зникне з світової мапи.

Українська земля - це державний актив, яким не можна торгувати, він має працювати на всіх громадян України, це той дорогоцінний ресурс, який дасть змогу в короткий термін нашій економіці набрати необхідного обсягу і темпів в своєму зростанні. Але потрібно знати, що робити і як робити (http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini)! Якраз цього ми не бачимо і не чуємо від людей, що отримали майже абсолютну владу в країні. Українці мають зрозуміти, що "зробити їх ще раз" означає обдурити в черговий раз всіх, хто має синій паспорт з золотим тризубом на обкладинці. При цьому, уже немає значення хто за кого голосував на виборах.

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-derzhavni-aktivi-vlasnist-gromadyan-ukrayini