Зміни грядуть!

Сьогодні 13 січня - 13 днів  нового 2018 року пройшло. Піднімаючи келихи за новорічним столом, ми бажаємо один одному здоров'я, радості, щастя. Нашій країні - миру, спокою, благополуччя і процвітання.

Чи є ознаки змін на краще в порівнянні з 2017 роком? Чи спокійніше стали українці, чи з'явилися горизонти благополуччя? Або ще рано очікувати змін? А скільки треба чекати, щоб дочекатися бажаного? Судячи зі стрічок новин, все триває, як і раніше: позавчора на Донбасі загинуло троє українських воїнів, четверо - поранені, вчора - один загинув, троє поранено. Національна валюта продовжує подорож в прірву - сьогодні за долар уже дають майже 29 грн. Автобусні маршрути в напрямку Польщі та іншого зарубіжжя забиті українцями. У неволі, у в'язницях Росії сидять Сущенко, Клих, Сєнцов і багато інших наших патріотів - про них вже зовсім забула влада і, відповідно, канали новин.

Зато ми вивчаємо біографію авантюриста Саакашвілі, стежачи по всіх телевізійних каналах і іншим засобам масової інформації за його виступами на судових засіданнях в українських судах і на численних брифінгах. Грузинський злочинець, а це вже визначив грузинський суд, реформуванням якого постійно хвалиться екс-президент Грузії і який заочно засудив його на 3 роки, скоює злочин вже в Україні. Причому, наша влада стала настільки імпотентної, що не в змозі зупинити це свавілля. Вакханалія, організована авантюристом з Грузії, набридла всім українцям і, особливо, киянам. Пора звільнити місто від навали горе-революціонерів. Те, що ними організовано біля Верховної Ради - це не слава України, а її ганьба на весь світ. Пора це вже зрозуміти.

Що стосується змін, очікуваних усіма нами, то вони будуть і вже дуже скоро. Якщо це найближчим часом не зрозуміють Президент зі своєю свитою, то в лютому публікація розслідувань фінансової розвідки США щодо Путіна і його оточення внесуть суттєві корективи в їх поведінку. Нам належить дізнатися дуже багато цікавого і про наших можновладців. Антикорупційна хвиля накриє всіх.