ЗА ЗЕМЛЮ ПОЧАЛИСЯ СУТИЧКИ!

Сутички мітингарів з поліцією біля будівлі Верховної Ради України, перекриття протестуючими людьми автомобільних магістралей в багатьох областях нашої країни, двадцять шість чоловік затриманих, є травмовані і один чоловік помер - це все результати намагань ЗЕ-команди протягнути закон про введення ринку землі сільськогосподарського призначення. 

Очевидно, що дії "Слуг народу" є антинародними, з порушенням існуючих українських законів. Чому, не дивлячись на такий народний спротив, виконуючи завдання президента, пропрезидентська фракція в парламенті продавлює свій законопроект? Все дуже просто. Як стало відомо, в бюджеті країни виникла дірка в доходній частині в 50 млрд. гривень і, крім того, є зобов'язання нової влади перед  МВФ. Якщо додати ще й небачений раніше занепад економіки (-5% на місяць), відсутність коштів в державі на виконання обіцянок президента В. Зеленського щодо подолання бідності (тарифи, заробітна плата, соціальні гарантії і т. д.), нас ведуть шляхом до дефолту. Люди, що керують економікою, катаючись по робочому кабінету на самокаті, які самі кажуть, що нічого не розуміють в економіці, в судомах шукають джерела фінансування для покриття дефіциту.

Годі очікувати ефективних, продуманих, вирахованих рішень, які мали б вивести нашу країну з глибокої економічної кризи, від хаотично набраної команди В. Зеленського. Некомпетентність "фахівців", їхнє нерозуміння ситуації, в яку вони загнали Україну, просто зашкалюють. Як ми можемо довіряти цим неукам проводити якісь реформи? Всіх "зелених реформаторів" доречно було б ще років п'ять повчити  в Трускавці і перед допуском до роботи всенародно екзаменувати. Взагалі, здається, що наш всенародно обраний президент має задум, можливо завдання, розпродати землю України, останні промислові підприємства і розвалити українську державу, як таку, щоб не було перед ким звітувати і нести відповідальність.

Протягом останніх шести років ми, громадська організація "ГОПАК", роз'яснювали наше бачення реформування в сфері с/г виробництва. "Реформи від народу"- це декілька публікацій на сайті ngo-gopak.com, де акцентується увага на тому, що земля с/г виробництва не може бути товаром на продаж. Земля - це державний, всенародний актив, який має передаватися в аренду сільгоспвиробникам. Крім того, має бути створена біржа суборенди землі.

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/ukrayinska-rodzinka

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini