З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

О 9 годині ранку 24 серпня 2019 року на виході з метро "Університет" скупчення людей у військовому однострої з безліччю нагород, що прикрашають кожного з них. Щира атмосфера, посмішки, вітання, обійми і сльози на очах - це одразу відчували ті, хто мав нагоду перебувати в тому місці в той час. Учасники Маршу Захисників України збиралися в столичному парку Шевченка, що біля однойменного університету. Територія парку і прилеглих майданчиків заповнена людьми з усієї України. Колони вишикувалися об 11.00, але була дана команда відтермінування початку руху колони на 30 хвилин у зв'язку з тим, що офіційний захід, організований Офісом президента з залученням відомого кліпмейкера Алана Бадоєва затягнувся. На диво, нікого це не роздратувало, атмосфера залишилася дружньою і невимушеною. Так могло статися лише у нас в Україні з людьми, які зібралися не примусом, не за гроші, а за покликом серця. Тим більше, основна маса людей приймала участь в Революціях і з загрозою для свого життя захищала Україну від російської навали.

Мешканці Києва та гості столиці, що приїхали в Київ святкувати, аплодували нашим захисникам, вигукуючи слова подяки зі сльозами на очах. Багато хто стояв на колінах. Хода 50-тисячної колони закінчилася на Майдані Незалежності.

Сьогодні українці і весь світ завдяки чисельним кореспондентам, що висвітлювали події в середмісті Києва, впевнилися в незмінності курсу України на інтеграцію в Європу, в наявності достатньої кількості патріотично налаштованих громадян, які не дадуть розвернути вектор політичних уподобань в інший бік, в неможливості реваншу ворожих до України сил.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНЦІ! СЛАВА УКРАЇНІ! 

ФОТО http://ngo-gopak.com/marsh-zahisnikiv-ukrayini-24-serpnya-2019-roku