Як керувати державою «знає» В.Б. Гройсман.

Вулиця Якуба Коласа, 25 (м. Київ) – саме за цією адресою встановлено з десяток торгівельних кіосків, що торгують усім, чим душа забажає. Саме сюди нас запросила пенсіонерка Ганна Григорівна, обурившись негідною поведінкою продавців одного з кіосків, який торгує м’ясом. Запросила, звернувшись в громадську організацію «ГОПАК» за рекомендаціями громадян, тому що: «немає куди звертатися», - так вона сказала. На дзвінки в різні, начебто контролюючі цю сферу, інстанції, як кажуть в народі, «жодна собака не зреагувала». Ми не могли нехтувати такою довірою.

Зустрілися з Ганною Григорівною біля означеного кіоску і дізналися, що пенсіонерку здивувала постійна зміна цінників на різні види м’яса. При цьому, це робилося декілька разів на день. Окрім того, на вимогу надати документи щодо походження м’яса, його якість та ціну продавці взагалі не реагували. Колегіально, в присутності 3-4 покупців з увімкнутою камерою просимо продавців надати інформацію про їхню продукцію, яка інтенсивно розпродається. У відповідь ми чуємо, що документи знаходяться у директора, очікуйте, він буде за 4 години. Звертаємо увагу, що курячі стегна лежать просто на підлозі (про холодильник навіть мови немає) і раз по разу на них наступають. Санітарні книжки, на вимогу показати, не надали, резинові рукавички, які б мали застосовуватися продавцями при роботі з м’ясними продуктами, взагалі відсутні. Ні туалету, ні води, щоб помити руки, у приміщення не було. На завершення, напис на кіоску взагалі говорить, що тут продається «побутова хімія». Хто торгував, яка комерційна структура, чим вони торгували, які дозвільні документи мали, хто контролює безпекові питання – все це нам так і не вдалося дізнатися. Матеріал зафільмований і викладений на сайті http://ngo-gopak.com/. Готуємо звернення до контролюючих органів.

Коли нинішній прем’єр-міністр на прізвище Гройсман В.Б. був призначений на цю високу посаду, він обмовився, що покаже, як потрібно керувати країною. Пройшло півтора року і хочеться запитати з огляду на викладене вище: «Шановний пане Гройсман В.Б., ви таке керування мали на увазі?»

Відео  https://www.youtube.com/watch?v=dI4RWFwkyus