Як герой стає ворогом.

Українців привчили не поспішати з висновками щодо подій, які висвітлюються в засобах масової інформації і подаються як сенсації. Особливо в тих випадках, коли відчувається підтекст, де в голови людей намагаються вкарбувати думки, що про них думають, про них піклуються, державні інституції функціонують справно, виконуючи покладені на них обов’язки і чиновники, службовці, народні обранці, нарешті, чесно їдять «бюджетний хліб».

Про що має думати пересічний українець, отримавши інформацію з телевізійного каналу про затримання Володимира Рубана з партією озброєння та боєприпасів при перетині лінії розмежування в зоні АТО? Коментарі, пояснення керівника СБУ, навіть Президента України мали б розвіяти сумніви самих недовірливих – затримали ворога України. І тут починаються питання. Це ж якраз той В. Рубан, що є головою «Спілки офіцерів України», переговірником з сепаратистами з обміну полоненими на Донбасі. Це та людина, яку глядач біля телевізора бачив на різних політичних ток-шоу, пов’язаних з питаннями визволення з полону наших бійців. Тепер же все перевернулося і ми маємо справу з ворогом, який планував створити хаос в центрі столиці з тисячами жертв і захопленням будівель Верховної Ради, Адміністрації Президента.

Так ми розуміємо, виходячи з отриманої інформації. Більше того, ми дізнаємося, що підривну діяльність проти нашої держави наш герой веде з 2004 року. Саме з того часу на кошти Кремля В. Рубан друкував і розповсюджував російську пропаганду, як нам повідомляють. Якщо це так, то працівники спецслужб таки дарма їли «бюджетний хліб». Адже, 14 років під носом у них вів антиукраїнську діяльність такий ворог. А далі більше: В. Рубан – шпигун-одиночка. А хто такий, у зв’язку з цим, Віктор Медведчук, з яким тісно пов’язаний затриманий? І що робить в залі суду, який обирає запобіжний захід фігуранту справи, народний депутат, Герой України Надія Савченко? І що це за герой України, який дозволяє собі віддавати честь ворогу України підчас судового засідання.

На ці питання, що виникають самі по собі, відповіді немає. Очікуємо пояснень.