«Я нікому нічого не винен…»

«Я никому ничего не должен. Я должен только своим родителям» - так казав кандидат у президенти України В. Зеленський. Чи може так сказати тепер новообраний президент України? Після 21 квітня 2019 року, в момент, коли стало відомо за результатами екзитполів, хто на наступні 5 років заволодів гетьманською булавою, символом верховної влади в державі – звичайно, НІ! Пан Зеленський миттєво змінив свій статус і разом з тим він став найбільшим боржником в Україні. Причому відсотки по цьому боргу збільшують його борг кожної секунди. Для того, щоб відпрацювати заборгованість, що утворилась стосовно кожного громадянина України, колишньому шоумену потрібно з першої хвилини вдягати «ярмо» і тягнути з усіх сил вантаж, який з таким завзяттям і креативом він взяв на себе. В іншому випадку, якщо розкачуватися, не поспішаючи, приходити до тями від ейфорії і розуміння, що ж сталося, то борг непомірно зросте і просто розчавить своєю масою.

До речі, починаючи свою важку роботу з переміщення взятого на себе вантажу, тепер уже пану Президенту дуже важливо вказати напрямок свого руху. Що стосується українців, які в цій ситуації є кредиторами, то їм (нам) залишається надіятися, що боржник розрахується. Адже, як відомо, надія вмирає останньою.

P.S. Маємо інсайдерську інформацію, що деякі наші пропозиції стосовно реформування в Україні будуть прийматися для реалізації Зе-командою. Слід зауважити, ми, власне, для того і публікували наші напрацювання з означеної теми, щоб своїми незначними можливостями допомогти у справі перетворення України в успішну європейську державу. Але потрібно мати на увазі, що «реформи від народу» будуть ефективно працювати в тому випадку, коли вони (реформи) будуть впроваджуватися всеохоплююче, швидкими темпами і обов’язково в певній послідовності. Вибіркове впровадження інновацій з масиву наших пропозицій може не дати очікуваного результату, а в гіршому випадку навіть нашкодити. Наразі силами нашої громадської організації ми готові долучитися до активної роботи зі створення глобальної програми реформування України.

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/koeficiient-zapitu-na-rozkish-v-fedorishina

http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-yaki-budut-pracyuvati

http://ngo-gopak.com/formula-uspihu-dlya-ukrayini

http://ngo-gopak.com/news/indikator-gromadyanskogo-stanu.html