ВІРИТИ НЕ СЛОВАМ, А ВЧИНКАМ І СПРАВАМ.

Не припиняються дискусії в медійному просторі країни стосовно результатів переговорів на саміті Нормандської четвірки в Парижі. З часом риторика спікерів змінюється і початкова ейфорія, якою накачували українців супроводжуючі нашого президента особи на означеній зустрічі лідерів країн, закінчилася. Похмілля досить важке. Особливо, коли приходить розуміння, що говорилося у виступі нашого лідера і що, врешті, він підписав. Навіть єдине, що можна віднести до успіху нашої делегації на саміті - обмін полоненими до кінця року, виглядає неоднозначно. У Зеленського обмін "всіх на всіх" - у Путіна обмін "визначених на визначених". Якщо коротко, здається, не вдаючись в деталі - пан Зеленський домагався зустрічі з учасниками Нормандського формату, щоб зустрітися з Путіним і отримати від нього домашнє завдання, на виконання якого йому дали термін чотири місяці. Якщо анонсована зустріч учасників в такому ж складі відбудеться, в чому є сумніви, то екзаменувати нашого гаранта і давати оцінку якості виконаної ним роботи буде саме Володимир Володимирович. Адже, як раз, його вимоги і бажання зафіксовані в підписаному документі. 

Що ми отримали від такої активної діяльності президента В. Зеленського? Необхідність змінювати Конституцію України, виконувати вимоги Мінських домовленостей в російському тлумаченні, вести розмову з В. Путіним, як зі старшим партнером, а не як з керівником країни-агресором, ворогом України. На цей момент часу Російська Федерація виглядає так, наче немає ніякого відношення до того, що діється в нашій країні на Донбасі і в Криму. Росія "дуже стурбована" тим, що гинуть люди в цьому "внутрішньому конфлікті" в Україні і готова разом з Францією та Німеччиною допомогти у вирішенні існуючої проблеми. 

Дивно, коли всьому світу зрозуміло, хто є насправді Путін зі своєю Росією і ніхто з учасників переговорів в Парижі, включаючи президента України, не зумів поставити основного лиходія сучасності на відповідне місце. Тепер же для виконання домашнього завдання В. Зеленському потрібно переконати українське суспільство у необхідності проведення змін в українських законах в угоду забаганкам кремлівського старожила. Для цього потрібні чисельні шоу за сценарієм "95 кварталу" з маніпуляціями свідомістю людей і відволіканням уваги суспільства на сторонні події. 

Інтерв'ю міністра А. Авакова, члена нашої делегації на саміті в Парижі (чому він там?) Д. Гордону, розкриття злочину стосовно вбивства відомого журналіста з надзвичайним медійним супроводом за участі президента, чисельні кримінальні провадження з обвинуваченнями представників колишньої влади, постійні намагання теперішньої влади дискредитувати волонтерський рух, ветеранів АТО - це все сплановано і театралізовано за тими ж шаблонами, що й передвиборча кампанія головного коміка "95 кварталу" в цьому році. 

Ми вже знаємо, що теперішня влада вміє говорити і обіцяти, особливо за написаним сценарієм, але, як правило, слова не відповідають реальним справам. На політичній кухні у нинішнього президента України правлять балом зовсім не ті люди, які потрібні країні і народу України в надзвичайно складній нинішній ситуації. 

Приїзд до України знімальної групи пропагандистського каналу Росії "Звєзда" і початок трансляцій на телеканалах РФ телесеріалу "95 кварталу" "Слуга народу" тому свідчення. Далі буде тільки гірше, якщо не втрутиться максимально рішуче в ситуацію громадянське суспільство. Тільки воно, свідоме громадянське суспільство, може змусити владу виконувати волю народу. Що для цього потрібно? Не бути байдужими до того, що діється в країні і діяти.