Від демократії до диктатури!

Є слова і є справи. Чудово, коли ці два поняття поєднані. І одне через деякий час доводиться іншим. Дуже не добре, коли слова не відповідають в подальшому справам. Слова - це обіцянки, справи - це виконання обіцянок. Коли обіцянки не виконуються, потрібно розуміти тим, кому обіцяли, що їх просто обдурили і вже від них залежить, як з тим жити. Чи то існувати як пошиті в дурні, чи то жити, вимагаючи виконання обіцянок.

Пройшло два місяця з часу обрання нового президента України - більше половини терміну в сто днів, після якого прийнято підбивати перші підсумки діяльності новообраного президента. Все, що відбувається в країні після виборів президента, несе ознаку його впливу на події. Адже, він гарант Конституції та людина, що функціонально має забезпечувати виконання всіма громадянами законів України. Судові рішення на користь І. Коломойського стосовно "Приватбанку", звільнення з-під арешту більш, ніж 400 об'єктів нерухомості олігарха з м. Дніпра, які були заставою в рамках кримінального провадження, повернення одіозних персонажів часів В. Януковича до України, звільнення з-під арешту пана Єфремова, якому інкримінується сепаратистська діяльність на Луганщині, небачена активізація проросійської 5-ї колони, нарешті, виявляється, що ніхто нікому нічого не обіцяв стосовно тарифів та пільг, то все були жарти - це уже конкретні, однозначні дії. Саме те, що дає змогу прогнозувати куди поведе новий президент народ України, в якому напрямку буде орієнтований вектор політичних уподобань нової влади.

Якщо президентські вибори, хоча й прогнозовано, здивували - позачергові вибори в парламент просто шокують. З урахуванням результатів виборів по мажоритарних округах попередньо партія президента В. Зеленського отримує більше 250 мандатів в Верховній Раді України. Ще один рекорд в історії виборчих перегонів нашої держави, що дає можливість новообраному президенту майже максимально сконцентрувати владу в своїх руках без необхідності вступати в коаліційні союзи з іншими політичними силами. Безумовно, ця ситуація позначиться на новому Кабінеті міністрів України, на виборі очільників силових відомств, все відбуватиметься без потреби проводити консультації з опонентами.

Про що це говорить? Ми маємо ситуацію, коли волею народу України створені передумови виникнення диктаторського режиму і президент В. Зеленський має всі можливості стати диктатором. Чи стане він ним - це питання до нього. Ті ж, хто його обирав, вже в його рішеннях ніякої участі приймати не можуть - трапилась політична добровільна кастрація громадянського суспільства (можливо, є бажання, але немає можливості). Залишається тільки надіятись, що часи Йосипа Сталіна та Лазаря Кагановича ніколи на землю України не повернуться. Ось так, через демократію створюється диктатура і за це маємо винести окрему "подяку" Петру Порошенку, який бездарно згаявши свій час і можливості, тепер відчайдушно намагається залишитись в українській політиці на другорядних ролях.

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-yaki-budut-pracyuvati

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini