УРОК, ЯКИЙ ПОТРІБНО ВИВЧИТИ І НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАТИ!

Ще три місяця тому українське суспільство було поляризоване політично і діюча влада на чолі з президентом В. Зеленським обвально втрачала своїх прихильників. У громадян України, в тому числі і у тих, хто на президентських виборах 2019 року натхненно голосували за лідера" 95 кварталу", було дуже багато питань до представників нової влади. Питання були - відповідей не було. Все йшло по найгіршому сценарію, як у Віктора Ющенка чи, більше того, як у Віктора Януковича за часів їхнього президентства. Здавалось, новий "Майдан", уже третій в новому столітті, то питання часу. 

Але, на нашу землю прийшла біда. 24-го лютого росія не спровоковано,  повномасштабно атакувала наші кордони. На диво, відверто, Володимир Зеленський дійсно став Президентом країни. Тієї країни, яку вирішив захопити споконвічний лютий ворог всього українського з набагато більшим мілітарним потенціалом. До того ж, як відомо сьогодні, ми маємо справу з ядерною державою-агресоркою, що згідно  Будапештського меморандуму є гарантом територіальної цілісності і безпеки України.  В. Зеленський виявився якраз тією людиною, яка і потрібна була на посаді Президента країни в цей надзвичайно критичний час. 

Безумовно, консолідація українського народу, зовнішньополітична діяльність України, яка дала можливість в короткий термін об'єднати світове співтовариство на беззаперечну підтримку нашої держави в війні з рф - це велика заслуга нашого Президента. Але, потрібно розуміти, що відношення до Володимира Олександровича кардинально змінилося у людей після одного конкретного вчинку, хоча й дуже важливого і, можливо, історичного для України. 

Скільки ще потрібно зробити важливих вчинків, рішучих дій керівнику держави, щоб домогтися перемоги в кровавій війні з мінімально можливими матеріальними і людськими втратами? Чи зможе верховний Головнокомандовач ЗСУ гідно, як і цього разу, пройти усі випробування? На ці питання отримаємо відповідь з часом, після нашої Перемоги.

Як допомогти нашому лідеру на цьому тернистому шляху? Саме головне, не потрібно українцям створювати собі кумира, для початку і, не дай бог, вождя з часом. А такі тенденції в середовищі нашого народу уже помітні, що є загрозою помилкових рішень в різних сферах керівництва державою. Про те, що помилки є, уже нові помилки, свідчать гострі питання, які потребують термінового роз'яснення. Зокрема, що це за контроль ("У нас все під контролем"- так говорили в офісі Президента перед початком повномасштабної війни з рф), який допускає: переміщення ворожих військ на сотні кілометрів за один-два дні по території України;

дає можливість за лічені години з початку повномасштабної агресії танкам, системам залпового вогню з'явитися в пригородах столиці і вести масований вогонь по житлових кварталах;

за два дні дає можливість ворогу оточити і заблокувати 500-тисячне місто Маріуполь; 

довести ситуацію до трагедій в містах: Буча, Ірпінь, Гостомель і в багатьох інших населених пунктах України;

знімати мінні поля в системі захисту від атак ворога з Криму напередодні вторгнення, тим самим, спростивши захоплення ворожими військами Херсонської області і самого обласного центру м. Херсон. Адже, "все під контролем" - це означає, що є достовірна  інформація від розвідки про наміри ворога і, відповідно, керівництво країни разом з військовими мають плани , засоби і ресурси, щоб не допустити тієї біди, яку натворили і продовжують творити російські нелюди. Українському суспільству про це "під контролем" представники влади розповідали місяцями в усіх засобах масової інформації, ігноруючи реальні загрози, про що постійно інформували спецслужби дружніх нам іноземних країн.

Є сенс сьогодні звернути увагу ще на один факт, який викликає питання. Наші війська не застосовують взагалі, або в недостатній мірі озброєння  ("Кольчуга", "Богдана", "Оплот", "Корсар", "Нептун" і інші) , яке розроблене нашими вченими і конструкторами. Хоча, відомо усім, що воно є не гіршим, а навіть за ТТХ кращим ніж та зброя, яку ми просимо тепер у наших іноземних друзів. Чим займалися підприємства військово-промислового комплексу України, починаючи з 2014 року, з моменту перших неприхованих агресивних дій росії? 

Українському суспільству на ці "свіжі" питання потрібна відповідь уже сьогодні так, як тоді ми зможемо виявити замаскованих агентів, що працюють на ворога і вони не зупиняться в своїй антиукраїнській діяльності. Щоправда, є надія, що СБУ уже звернула увагу на обставини, які визвали у нас ці питання.

Всіх нас, українців, попереду очікує важка, виснажлива боротьба з сильним, підлим,  брехливим і надзвичайно підступним ворогом. Отримавши неочікувано по "зубах " і відмовившись від амбіцій по захопленню Києва і всієї України, рашисти перейшли до реалізації плану "Б" - захоплення Донецької і Луганської областей в межах адмінкордонів і півдня України, включаючи місто Херсон і частину Херсонської і Запоріжської областей. Мета - пробити шлях з рф до Криму по суходолу та подати дніпровську воду по каналу на кримський півострів. Реалізація плана "Б" і буде вважатися рашистами перемогою в війні з Україною. Заради такої перемоги, згідно риторики пропагандистів російських засобів масової інформації, при необхідності , збройні сили рф погрожують застосувати ядерну зброю. Про це однозначно висловлювався і фюрер рашистів путін. 

Більше того, останнім часом розповсюджується інформація, що було засідання ради безпеки рф, на якому визначались цілі для нанесення тактичних ядерних бомбардувань. На території України це Київ, Івано-Франківськ, Полтава. При цьому, зробили навіть підрахунки по кількості загиблих, в разі цих варварських атак : Київ - 120 тис. осіб, Іванофранківськ - 60 тис., Полтава - 60 тис. До того ж, визначені цілі для ядерної атаки в Польщі та Румунії! Очевидно, що наявна в Росії ядерна зброя , в тому числі й та, що передавалась Україною в росію, при виконанні зобов'язань по Будапештському меморандуму, є не що інше, як козирна карта, "туз  козирний," президента росії в його злочинній грі, в його політичних авантюрах і з цим потрібно щось робити. 

Є чудовий хід, якщо ми маємо справу з грою, який виб'є цей страшний козир з рук бункерного стратега і для цього потрібна зовнішньополітична ініціатива Президента України. Вона, ця ініціатива, з великою долею вірогідності пройде. Особливо сьогодні, коли світова політична кон'юнктура шалено працює на Україну. В чому суть означеної пропозиції? Потрібно ДОМОВИТИСЬ З США ТА ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ, країнами - гарантам по Будапештському меморандуму,  ПРО ТИМЧАСОВИЙ (на період війни з росією) СТАТУС ЯДЕРНОЇ ДЕРЖАВИ ДЛЯ УКРАЇНИ з передачею нашій країні крилатих ракет з тактичними ядерними боєголовками і правом застосування їх в разі застосування росією ядерної зброї. Гарантовано, уже тільки постановка цього питання в порядок денний на будь якому міжнародному політичному майданчику і початок діалогів по суті, змінить позицію російської федерації на більш адекватну нинішній. 

І взагалі, потрібно розуміти, що гарантія безпеки в теперішньому світі для України можлива тільки при наявності у нас потужних збройних сил, бажано з ядерною зброєю. Все інше не буде працювати в потрібному напрямку кого б ми не залучали з держав світу в якості гарантів безпеки України. Будапештський меморандум з гарантом нашої безпеки росією тому переконливий урок і його потрібно вивчити і ніколи не забувати.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ !