УКРАЇНСЬКА "РОДЗИНКА”!

Розпочала свою роботу Верховна Рада України нового скликання, минуло 100 днів президентської каденції В. Зеленського. Про що можемо розмірковувати у зв'язку з цим? В першу чергу про те, що в житті кожного пересічного українця нічого не змінилося за 100 днів, які минули з часу інавгурації нового президента України. Президент і його команда займались своїми, не зовсім зрозумілими нам справами, звичайні люди своїми і, в першу чергу, це стосувалось питань виживання в існуючих складних умовах, в наших теперішніх реаліях.

Зовнішньополітична діяльність теперішнього лідера України за цей час взагалі виглядає провальною. Про це свідчить зміна тренду політичних симпатій в Європі і США стосовно Російської Федерації аж до такої межі, що Д. Трамп і Е. Макрон, президенти відповідно США і Франції, запропонували долучити нашого заклятого ворога до G-7, утворивши таким чином G-8. Натомість Україна взагалі втратила суб'єктність в діючих міжнародних політичних процесах, де українські питання розглядаються без представників нашої країни.

В той же час, маємо ситуацію, коли теперішній Президент України отримав абсолютну владу в державі, що, як відомо з історії, в подібних ситуаціях часто призводить до диктатури з важкими для громадян наслідками (Сталін, Гітлер, Пол Пот, Мао Дзедун, сімейство Кімів в КНДР). Єдиною противагою можливим зловживанням владою В. Зеленським залишається громадянське суспільство. Саме громадянське суспільство продемонструвало 24.08.2019 р. свою здатність брати управління ситуацією в свої руки в разі незгоди з рішеннями офіційної влади з конкретного питання. Святкування Дня Незалежності України і окремі від ЗЕ-команди заходи показали всім, хто насправді є владою в Україні. Марш захисників країни, що налічував більше 50-ти тисяч осіб, не враховуючи глядачів, що масово стояли обабіч руху колон і щиро вітали воїнів-ветеранів і волонтерів, організований громадськими організаціями, засвідчив наявність вмотивованого громадянського суспільства в нашій країні, готового контролювати владу і, при необхідності, брати на себе відповідальність за долю держави. Це важливо зрозуміти як президенту, так і підконтрольним йому депутатам в ВР та, особливо, новому прем'єр - міністру і членам новоствореного Кабінету Міністрів. Головне, щоб всі вони, маючи надзвичайні повноваження, твердо стояли на державницьких позиціях, захищали на всіх рівнях своєї діяльності інтереси українців і України.

Тому потрібно зрозуміти, що ми маємо створити свою історію успіху, ексклюзивну, таку, про яку згодом будуть говорити в світі, як про "Українське економічне чудо". Всі умови для цього новій команді на сьогодні уже створені.

До речі, умови, за яких починали своє сходження на теперішні позиції в своєму економічному розвитку і добробуту суспільства ОАЕ, Сінгапур, Південна Корея були куди гірші ніж у нас. Реформатори в кожній з цих країн знайшли свої "родзинки", на яких базувалась стратегія розвитку їхніх економік. Такою "родзинкою" в Україні має стати земля сільськогосподарського виробництва, як надзвичайне, невичерпне джерело сировини для легкої і харчової промисловості. Це те природне багатство, дароване Україні долею, яке має властивість щорічно відновлюватися, з кожним новим урожаєм і нам належить дуже швидко навчитися використовувати цей божий дар з максимальною ефективністю. Зрозуміло, що земля - це надзвичайний державний актив, власність всіх громадян України і вільний розпродаж, в цьому зв'язку, неможливий. 

 В Об'єднаних Арабських Еміратах населення приблизно 6 млн. осіб (85% - мігранти), громадян країни в межах 1-го млн. осіб. Ще показники:

-смертність - 1,97%;

-народжуваність - 15,43%;

-середній термін життя людини - 77,29 р.;

-ВВП - 382,6 млрд. $ (2017.);

-ВВП на душу населення - 67700 $ (2016р.). 

Реформи, що привели до успіхів в ОАЕ розпочалися з приходом до влади шейха Заїда (1971р.). Він же був творцем держави Об'єднані Арабські Емірати. До нього місцевий правитель гроші від видобутку та продажу нафти, яку знайшли в еміраті Абу Дабі (1951р.), привласнював і ховав в скрині, де вони нещадно нищились щурами, як потім з'ясувалось. "Багатство, яке послав нам Аллах, маємо скерувати на благо народу. Бо багатство - це ніщо, якщо не служить народу. Не народ для влади, а влада для народу" - так сказав перший президент створених ОАЕ і всі 33 роки свого правління свято дотримувався цих слів. Вже на другий день, після отримання владних повноважень шейхом Заїдом, в руки простих громадян було роздано 20 млн. $ і в країні закінчилась бідність. Сьогодні досягнення ОАЕ дивують. Чого варті будівлі в Абу Дабі і Дубаї! Один мільйон громадян цієї арабської країни живе в достатку та розкоші. Серед них сотні доларових мільярдерів і 55 тисяч мільйонерів. На престижних державних посадах, наприклад, в органах влади, в поліції, на митниці працюють лише громадяни країни - заїжджих тут немає. Відповідно, зарплата в 15 - 20 тис. $ на місяць - для своїх. Крім того, той хто є громадянином ОАЕ має безліч преференцій в соціальному забезпеченні, починаючи від безкоштовного медичного обслуговування, безкоштовної освіти і закінчуючи отриманням від держави вілли та 20-ти тисяч $ при одруженні. І ще, іноземний інвестор не платить податків, але має віддати 51% свого бізнесу в ОАЕ місцевому громадянину, якого визначають по черзі, що фіксується в державному реєстрі. Кожен громадянин, а їх 1млн. осіб, як ми пам'ятаємо, отримує щороку на додаток "нафтовий відсоток" - свою визначену частку від нафтових доходів країни.

Свого часу шейх Заїд сказав, що нафту знайшли не під його ногами, а на землі, де живе його народ, тож кожен місцевий житель має на неї право...

Створення фантастичних умов для життя своїх громадян в ОАЕ, фактично в піщаній пустелі, де влітку температура сягає більше +50 градусів за Цельсієм - це приклад патріотичного відношення влади, очолюваної мудрою людиною, по відношенню до свого народу, це результат ефективного використання своєї державної "родзинки" не на особисте збагачення декількох можновладців, а на благо всього народу. Цей приклад дуже доречний в момент, коли нова влада в Україні шукає свою "родзинку", але, з огляду на анонси від нових реформаторів, нашу " родзинку" хочуть тупо продати, набивши собі кишені. Так, мова йде про нашу ЗЕМЛЮ - це українське національне багатство, яке створить небачене благополуччя громадянам України, за умови використання його потенціалу з розумом, з максимальною ефективністю. Так як використали свій шанс в ОАЕ. Це можливо створити за три роки! 

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-derzhavni-aktivi-vla...

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini