УКРАЇНСЬКА ГОЙДАЛКА.

Протягом останніх 28 років відбуваються, як кажуть, начебто демократичні зміни в суспільному житті України. Активізація цих процесів відбувається саме в той час, коли змінюється  влада. Обіцянок спочатку дуже багато, але жоден посадовець, хто отримав найвищі владні повноваження, не фіксував обіцянки чіткими програмами з параметрами досягнень і з термінами, в які ці досягнення мають відбутися.

Ось і тепер вибрали нову владу - будуємо в країні демократію? Це ми починали робити після кожних виборів і так уже шість разів. Невже знову стаємо на "граблі"? Новий прем'єр-міністр пообіцяв через місяць той план, який очікувався українцями 28 років -  почекаємо.

 Маємо розуміти, що демократія теж має певні межі. З одного боку, переступивши межу, отримаємо анархію, з іншого боку, знову ж таки, переступивши межу - диктатуру. Отже, потрібна середина. Ми ж, українці, як суспільство, постійно коливаємося від межі до межі. Тому і немає ладу в нашому домі, який зветься Україна.

Сьогодні є всі підстави вважати, що нас розвернуло від межі, за якою анархія, до межі, за якою очікує диктатура. Зупинити цю гойдалку або зменшити амплітуду коливань у нашій державі може тепер уже виключно свідоме громадянське суспільство.