УКРАЇНЕЦЬ, ТВОЯ ДОЛЯ В ТВОЇХ РУКАХ!

7-й рік МВС України очолює людина, за якою тягнеться низка протиправних дій, якщо не сказати більше - злочинів. Про діяння незмінного міністра, що не відповідають нормам чинного законодавства, маємо постійні повідомлення в засобах масової інформації. Чого варті наведені Л. Ройтманом (бандит в минулому, член міжнародного кримінального угрупування, що діяло на території України в 90-ті роки 20-го століття) факти в чисельних інтерв'ю журналістам і, зокрема, нашому журналісту-блогеру Р. Шапошнікову, стосовно пана Арсена. До речі, Р. Шапошніков в цей час переховується від "довгих рук" українського міністра-силовика в Сполучених Штатах Америки, з огляду на те, що має, м'яко кажучи, негативний досвід стосунків з правоохоронною системою нашої країни. 

Усі в Україні розуміють, що потрібна заміна очільника МВС, розуміють це і посадовці,  від яких залежать результативні рішення, але все залишається без змін. Здається, немає сили, яка могла б здолати цю надзвичайно токсичну бацилу, що в самому початку утворення правового організму країни прищеплює смертельну хворобу. За всіма ознаками або симптомами ця хвороба називається МАФІЯ. Політика, фінансові ресурси, криміналітет, не кажучи вже про силові структури держави - це так чи інакше контролюється  "силовим міністром".  Можливо це і є основною причиною відсутності ротації в кріслі міністра більше шести років. Адже, маючи такий арсенал інструментів впливу, "переконати" в потрібному розумінні важливих питань можливо кого завгодно.

Президент України в цьому сенсі не виключення. Навіть якщо йому дуже хочеться зробити благо для народу, з часом він, Президент, починає розуміти просту істину, що мафію не вдасться подолати - її краще очолити. Здається, саме в цей час Володимир Олександрович Зеленський стоїть перед подібним вибором. 

Як таку ситуацію змінити? Невже безвихідь? І саме головне, чи зможе заміна особи в кріслі міністра перевернути ситуацію в правоохоронній сфері і Україна перетвориться на правову державу? В жодному разі! Це точно так, як і заміна П. Порошенка на В. Зеленського на посаді Президента нічого не змінила - стало тільки набагато гірше і тут погоджуються навіть ті, хто шалено агітував голосувати за коміка рік тому.  Віра в веселе, щасливе, загалом краще життя з "веселим президентом" на сьогодні у багатьох людей, вчорашніх прихильників лідера "95 кварталу" розтанула. Сталося саме так, як прогнозував автор цього допису: корупційні схеми залишились і очолюються людьми нової генерації, бюджетні фінансові потоки контролюються друзями нового президента, замість споживання цукерок  ліпецького "Рошена" росіяни споглядають на центральних каналах телебачення продукцію "95 кварталу", замість Свинарчука-Гладковського у П. Порошенка маємо А. Єрмака з братом у В. Зеленського. 

До того ж, пан А. Єрмак проявив себе не тільки як банальний  корупціонер, що торгує державними посадами, він, як повідомляє авторитетний політичний аналітик А. Піонтковський, є агентом ФСБ Росії з агентурним  іменем "Козир". Дивує, що теперішня влада ніяк не зреагувала на скандальну інформацію в медійних засобах стосовно очільника офісу Президента. А він, між тим, активно впливає на кадрову політику, призначаючи високопосадовців в державі. Риторичне питання: на чию користь обранці А.Ермака будуть працювати? 

Що стосується міністра внутрішніх справ України і його переходу з одного кабінету міністрів до іншого, наче естафетна паличка на змаганнях легкоатлетів, що передається членами однієї команди на різних етапах, то це і є доказом відсутності змін в країні при зміні персоналій на верхньому щаблі владної системи України. До того ж ситуація погіршується тому, що на відміну від представників минулої влади, теперішні виявляють абсолютну некомпетентність в державному управлінні. З кожним днем від цього українці все більше втрачають. 

ЩО РОБИТИ? Давно відомо і про це йдеться в матеріалах, опублікованих на сайті ГО “ГОПАК”  http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini, http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-derzhavni-aktivi-vlasnist-gromadyan-ukrayini

Якщо коротко, то необхідно докорінно змінювати механізм управління державою з акцентом на першочергову участь громадянського суспільства в процесах управління в усіх сферах життя українців. "Не люди для держави, а держава для людей" - це має бути основним гаслом для реформаторів.

Попри усі негаразди, які звалилися на голови українців, Україна буде ВЕЛИКОЮ ДЕРЖАВОЮ уже в найближчий час. Для цього нам не потрібно шукати реформаторів за кордоном. Нехай вони в себе доводять все до ладу - там теж, як бачимо, не все солодко. Сорокамільонний народ України здатний самостійно вирішити свої проблеми і збудувати собі і своїм нащадкам країну, про яку українці мріяли століттями. 

СЛАВА УКРАЇНІ!