УКРАЇНА В НЕБЕЗПЕЦІ. ГРОМАДЯНИ, ДО ЗБРОЇ!

Сьогодні сталося те, чого боялися майже усі люди на планеті ЗЕМЛЯ - найбільший злочинець сучасності розпочав ТРЕТЮ СВІТОВУ ВІЙНУ! Саме так! Ця війна може закінчитися на початковій фазі, а може розростись до масштабу, який не дасть ніяких шансів на існування нинішній цивілізації. Усе залежить від українців, від спротиву агресора і від того, наскільки активно світова спільнота буде приймати участь в цій боротьбі. Потрібно розуміти, що Путін, як той хижак в лісі відчув людську кров і його тепер зупинить тільки смерть. 

Особливо боляче мені, автору цих рядків, що про подібний сценарій в діях російського фюрера прогнозувалось ще 2014 році і про це були чисельні публікації на цьому сайті. Давалися рекомендації владним структурам України, як діяти в створеній східним сусідом ситуації - не прийняли до уваги. Тільки тепер, коли агресор оточив з трьох сторін країну, партійні лідери і керівники держави активно заговорили про Будапештський меморандум і відповідальність країн-гарантів по цьому міжнародному документу за наслідки. Запізно, але саме в цьому напрямку потрібно рухатись.  

Вірю в наш народ, вірю в нашу армію, вірю в незламну волю української нації! Ми переможемо! СЛАВА УКРАЇНІ! 

P.S. Громадська організація "ГОПАК" організовує опорний пункт волонтерів для запису в " Громадську територіальну оборону Києва". Організовуємо пункт збору теплого одягу, медикаментів, перев’язувального матеріалу. Усі подробиці за тел. 096 768 45 31; 067 401 97 24