Трагедія, якої могло б не бути.

Відеоролики по телебаченню з палкими промовами, що проголошуються людиною зі скрипучим, іржавим голосом вже доволі набридли українцям. Багатьох з нас особливо дратує те, що власник специфічного голосу в своїй практичній діяльності, ставши гарантом Конституції України, грубо порушує цю ж Конституцію. Це робиться нахабно і цинічно - прикладів більш ніж достатньо. Взагалі, вся діяльність відомого коміка, після зміни статусу 21 квітня цього року, відзначається необхідністю постійно щось пояснювати людям, що так недалекоглядно довірили йому найвищу посаду в країні. Все тому, що паном Зеленським, про нього мова, приймаються рішення, які не піддаються здоровій людській логіці.  

Особливо це стосується останнього чи то відпочинку, чи то візиту в Оман нашого Президента, що надзвичайно інтенсивно обговорюється в нашому медіапросторі.  По-перше, звертаємо увагу на те, що в черговий раз в країні (регіоні), де з'являється Володимир Олександрович відбуваються неприємні, навіть трагічні речі. На цей раз після повернення нашого політичного діяча в Україну помер султан Оману Кабус бін Саїд. Сам "відпочинок" сім'ї Зеленських відбувався на фоні різкого загострення відносин між США та Іраном зі знищенням американцями іранського генерала на території Іраку та іранською ракетною атакою американських баз в тому ж Іраку у відповідь. Що найгірше, в цій колотнечі помилково був збитий цивільний літак Українських Міжнародних авіаліній. Загинуло 176 людей, представників різних країн, в тому числі і 11 громадян України. 

Подібний розвиток подій в цій частині світу можна було б передбачити і не допустити трагедії з нашим літаком. Для цього потрібно було б прийняти рішення із заборони польотів в Тегеран з Києва, але подібне рішення нікому було приймати. Все керівництво країни відпочивало за кордоном - повний параліч управління нашої держави. Все розвалено і це вже зовсім не смішно. 

На жаль, наш прогноз стосовно В. Зеленського і його президентства здійснюється (http://ngo-gopak.com/news/vibirati-vlasnim-rozumom.html). Плювати він хотів на Україну і українців. "Ця фігня" (президентство) йому потрібна для продажу залишків державних активів, в першу чергу землі сільськогосподарського призначення. Скоріш за все, якраз для вирішення питань фінансового забезпечення глобальної афери з українською землею і прибув в Оман наш президент. Як відомо, в цій арабській країні крутятся шалені кошти, що нечисто заробляють по всій планеті. Є всі підстави вважати, що брудні кошти з Оману будуть задіяні і, таким чином, "відмиті" в Україні. Тому так поспішають в ЗЕ-команді, продавлюючи в Верховній Раді законопроект про ринок землі, а лідер "квартальщиків" літає по планеті, ризикуючи своєю репутацією.

Тільки громадянське суспільство може зупинити процеси самознищення держави Україна, що повним ходом проводить існуюча на сьогодні влада. Як не допустити  чергової трагедії української нації? Є пропозиції: читай http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini.