Трагедія на будівництві - кияни, відкрийте очі!

В Києві, в столиці України відбувається масований наступ забудовників на життєвий простір мешканців міста. Будівельні компанії, не звертаючи уваги на потреби людей, їхні права, нехтуючи усіма нормами і здоровим глуздом, знаходять будівельні майданчики та зводять багатоповерхові «свічки» в самому центрі українського мегаполісу.

Бажання максимально заробити – це зрозуміло. Але, як це в’яжеться з покращенням життя старожилів? Як можна будувати те, що погіршує ситуацію з транспортом, інженерними комунікаціями, санітарним станом, зменшує привабливість міста в туристичному аспекті і, взагалі, створює напругу в громаді? В жодній європейській столиці, з подібним до Києва історичним минулим, нічого схожого і близько немає.

Тим паче, сьогодні на одному з будівельних майданчиків Києва, де зводиться черговий житловий комплекс, в Подільському районі, по вулиці Кирилівській, 37 сталася трагедія – при обвалі підпорної стіни загинув школяр (за інформацією Еспресо ТВ). Слідчо-оперативна група вилучила документи на будівництво. Для з’ясування обставин загибелі хлопця затримали представників генерального підрядника та субпідрядника.

Ми давно говоримо про те, що будівництво в безпосередній близькості до СШ № 7 та дитячого садочку № 223 з ігноруванням будівельних норм – це злочин. Вимагаємо зупинити будівництво з підтасованими документами на проведення будівельних робіт!

Є надія, що київська влада, нарешті, буде змушена переглянути умови всіх дозволів на забудови в Києві.