Театральна вистава продовжується.

Останнім часом відмічаємо активізацію роботи спецслужб України, силових відомств з активним інформаційним супроводом в мас-медія. З огляду на відсутність реальних позитивних досягнень в справах реформування країни, це видається як спроба влади специфічними методами реабілітувати себе в очах громадськості України за 4-річну бездіяльність в означених напрямках. Все це нагадує театральну виставу з нагромадженням окремих сцен, не пов’язаних одним сюжетом. Тобто, ситуативно бачимо рішучі, начебто, вірні дії обранців народу, але дії такі, що не приносять результату. Вони зрежисовані таким чином, що не чіпають інтересів режисера і його помічників. Хоча, для правдоподібності є необхідність принести декого з близького оточення в жертву. Особливо, якщо той «дехто» збився з «вірного» шляху і заважає.

Для прикладу, М. Саакашвілі депортують в Польщу з використанням спецпідрозділу прикордонників та спеціального авіаційного борту, а потім об’являють в міжнародний розшук того ж М. Саакашвілі, як злочинця, що мав наміри здійснити державний переворот в Україні.

Або, усім українцям відомо, що сумнозвісна формула «Ротердам+» застосовується в розрахунках в ЖКГ для розкрадання коштів і, начебто, НАБУ веде слідство з цього приводу. Що ж ми бачимо, крадіжки не тільки не припиняються, вони оптимізовуються постановою Кабміну з введенням в гру приватників і можливістю відводити кошти, які отримуються постачальниками енергоресурсів населенню через субсидії, на окремі рахунки. З огляду на суми субсидій, що виділені з бюджету на ці цілі (70 млрд. грн.) та існуючі «апетити» у творців подібних схем, мова йде про десятки мільярдів гривень на рік.

Що означає сьогоднішня сенсаційна заява Генпрокурора України В. Луценка відносно народного депутата України, Героя України Надії Савченко, будемо слідкувати. Але враження те ж саме – щось дуже театралізоване.

Але вже досить швидко кінець виставі і буде завіса. Тоді й оцінимо своїми бюлетенями у виборчих урнах якість театрального дійства. А там і питання можна буде задати та і відповідь отримати.