ТАК В ЧОМУ Ж СПРАВА?

У французьких Альпах знайшли базу російських шпигунів. Західні спецслужби стверджують, що 15 агентів ГРУ РФ створили в горах базу для проведення операцій по всій Європі (газета Le Mond). Ведуться слідчі дії.

Агенти спецслужб РФ вербували чиновників у Сербії, у зв'язку з чим контррозвідка дружньої Росії держави проводить розслідування. Вказівку з цього приводу дав президент А. Вучич.

У Берліні агентом ГРУ Росії вбитий колишній польовий командир чеченців Зелімхан Хангошвілі. Вбивця затриманий, ведеться слідство. Виник міжнародний скандал і канцлер ФРН А. Меркель має намір обговорювати це питання з В. Путіним вже 9-го грудня.

Все вище викладене - свіжа інформація з міжнародних інформаційних джерел. Зрозуміло, що це зовсім незначна частина того, що потрапляє в публічний простір зі ЗМІ щодо діяльності розвідувальних і диверсійних служб Російської Федерації. Але навіть це показує наскільки активно кремлівські стратеги втручаються в життя інших країн, переслідуючи свої інтереси.

Тим більше, треба думати, що у них є інтереси в Україні. Це ніхто в Москві і не приховує. Дивує інше питання - чому в Україні немає подібних фактів розкриття агентури ворожої країни? Можливо, наші спецслужби, контррозвідка України роблять щось не так? Можливо, хтось сумнівається, що маючи безвізовий режим з нашою країною і проявляючи агресивні дії аж до захоплення територій і вбивства наших громадян, Росія активно розгортає свої шпигунські мережі в Україні? Таких сумнівів немає, особливо, якщо згадати постійні вибухи на складах зберігання боєприпасів в різних регіонах країни! Так у чому ж справа?