СВІТ ОЧІКУЄ НА ГЕРОЯ!

Напад Росії на Україну об'єднав людство для підтримки справедливої боротьби народу України з агресором. У найкоротший термін дипломатія нашої країни досягла того, чого не змогла зробити за 30 років колосальних зусиль на різних політичних майданчиках світу.

 

Але найголовніше відбулося в самій країні - народ України об’єднався і став як надпотужний моноліт. Сьогодні вже немає ідеологічних розмов про “захід і схід”, про “російськомовних” та “бандерівців”. Уся Україна піднялася на бій з ворогом! З тим ворогом, який прикидався другом, навіть братом, замилюючи очі нашим співвітчизникам на півдні та сході нашої Батьківщини своєю шаленою пропагандою, яка ґрунтується на тотальній брехні.

Багатьом це, як то кажуть, заходило і тому агресори розраховували, що їх зустрічатимуть хлібом і сіллю одурманені фальшю люди. Але ворог прорахувався – російські солдати на всій території України отримали статус ворогів, яких, як фашистів, необхідно знищувати.

На момент написання цього допису вже близько 9000 росіян загинуло на священній українській землі, і це далеко не межа. Далі тільки більше - це горе матерів тих юнаків, які зайшли на територію іншої держави зі зброєю в руках. Що може зупинити це безумство, організоване одним божевільним, що втратив розум внаслідок тривалого перебування при владі, владі абсолютній?

 

Є багато факторів, які обов'язково увімкнуться, деякі з них вже увімкнулися в процес зупинення цього безумства. Але це процес тривалий та кривавий. Є швидший і ефективніший спосіб зупинити пожежу, полум'я якої може поглинути всю нашу прекрасну планету. Для цього потрібен герой, який врятує СВІТ.

Немає сумніву, що така людина вже є і вона готується до своєї історичної місії. Більше того, найімовірніше це громадянин Росії і знаходиться близько біля головного лиходія 21 століття. Залишилося зробити останній крок і людство чекає на цей рух. Є впевненість у тому, що скоро ми дізнаємося ім'я рятівника світу і він буде найшанованішою людиною у всіх країнах на планеті Земля і навіки увійде у світову історію. Це має відбутися протягом 10 днів – починаємо відлік.

Світ чекає на свого Героя! СЛАВА УКРАЇНІ!