Сьогодні відбулася зустріч активістів із заступником київського міського голови з приводу проблем водопостачання в Бортничах

6 липня 2017 року о 10.00 біля будинку КМДА зібралися мешканці столичного мікрорайону Бортничі, в будинках яких довгий час відсутня питна вода.

Проблема не вирішується тривалий час, не зважаючи на багаточисельні звернення активістів до чиновників в різні інстанції, що опікуються питаннями ЖКГ в м. Києві.

Запросивши мітингувальників в актовий зал КМДА заступник київського міського голови Петро Пантелеєв пообіцяв в найкоротший термін вирішити проблему. Вже завтра, 7 липня, запропоновано провести нараду за участі представників громади та підрядних організацій, які проводять реконструкцію проблемного гідровузла, на місці, де проводяться роботи.

Як це нам всім вже знайомо (див. попередні матеріали новин щодо прибудинкової території буд. №2 по вул. Богданівській)! ГО "ГОПАК" підтримує вимоги мешканців мікрорайону Бортничі і буде відстежувати виконання обіцянок П. Пантелеєва.