СЛОВО ПАТРІОТАМ.

Як стало відомо з інформації, оприлюдненої на офіційному сайті палати представників конгресу США, розслідування комісії щодо імпічменту президенту Д. Трампу набирає обертів. Опубліковані матеріали, а це переписка близьких до Д. Трампа людей, включаючи К. Волкера, в соціальних мережах з радником  президента України Андрієм Єрмаком, беззаперечно доводять наявність тиску американської сторони на президента України з метою отримання компромату на опонента Д.Трампа в боротьбі за крісло президента США.

Чергові вибори в Сполучених Штатах, як нам відомо, відбудуться через рік, в 2020 році. Можемо прогнозувати, що американське суспільство завдяки противагам в управлінні країною, створеними ще Дж. Вашингтоном  більше 200 років тому, розсудить чи була зрада американських інтересів в опублікованих переговорах і дасть відповідну оцінку кожному учаснику. Але абсолютно точно - президенту Д. Трампу буде непереливки. Йому дуже "пахне" імпічмент.

Яким чином це стосується нас, українців?. Просто в цьому суперскандалі "стирчать вуха" нашого Президента. Він у нас такий "везучий", що за ним завжди, як кажуть, золоті верби ростуть. Що б не зробив, куди б не поїхав - Україні проблема забезпечена! Краще б він сидів і не висовувався, як це було перед виборами. Тоді тим, хто його обирав, можна було б далі фантазувати про геніального коміка, який на посту президента всі проблеми вирішить і настане усім безбідне і щасливе життя. Пройшло майже 5 місяців з часу, коли мала б закінчитися в Україні бідність, як обіцяв В. Зеленський з бігбордів перед виборами. Ситуація в цьому питанні не тільки не покращилась, стало набагато гірше.

Чи не тому, що відмінивши сумнозвісну  формулу " Ротердам+", вугілля на теплоелектроцентралі поставляють фірми І. Коломойського за вищими цінами, ніж раніше, потяги з контрабандним лісом продовжують свій рух за кордон, бурштин як копали, так і копають, українці все більше, уже не роздумуючи, їдуть шукати роботу за кордон. При цьому, прем'єр - міністр веселить громадян України, катаючись на самокаті в своєму робочому кабінеті на вулиці Грушевського. Це ж які "бедрики" в голові у цього поважного чоловіка. А йому ще продавати українську землю - цим він дуже переймається! Можемо тільки здогадуватися, яка то буде торгівля.

Взагалі-то, є люди задоволені діяльністю нашого президента і його команди. Вони знаходяться в Росії - там ейфорія, позитивні емоції зашкалюють. Особливо коли стало відомо, що українська сторона узгодила підписання "Формули Штайнмаєра" у Мінську на умовах Росії, фактично, підписавши акт про капітуляцію. КОМУ СЛУЖИТЕ, ПАНОВЕ З ЗЕ-КОМАНДИ? Але своє слово ще не сказали патріоти України! Вони його скажуть в неділю о 12-00!

ВСІ НА ВІЧЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!