Слава Україні!

Завершується 2017 рік - двадцять шостий рік незалежності України. Історія безжально поглинає черговий часовий діапазон і нам залишається лише згадувати події, що супроводжували наше життя цілий рік, який, на жаль, в ці дні закінчується. Чому «на жаль»? Тому що зовсім мало подій з плюсом ми, як суспільство, можемо віднести до важливих, доленосних для нашої держави.

Час, як відомо, не повернеш, а роботу, розпочату і незавершену у році, що минає, все одно доведеться зробити і дуже добре буде, якщо негатив, зазначений нами через повільність трансформацій в житті українського суспільства, вдасться в наступаючому 2018 році перетворити в позитив . Це станеться, якщо відмовимося, внесемо корективи, вирішимо радикально і по-новому вже розпочате в перебудові нашої держави і, ґрунтуючись на проривних ідеях, почнемо і завершимо роботу в тих сферах нашого життя, де ще зусилля не прикладалися.

Як все складеться для України в 2018 році - складно уявити, але піднімаючи келихи з нагоди початку Нового року, в своїх тостах, побажаннях один одному, ми точно знаємо, від чого відмовимося, що ми не хочемо, щоб супроводжувало наше життя в 2018 році.

Ми не хочемо продовження війни і загибелі наших людей, не хочемо бачити на посаді президента слабку в усіх відношеннях людину, не хочемо спостерігати і мимоволі бути учасниками будь-яких корупційних діянь. У питаннях міжнародних відносин ми не хочемо, щоб Україна брала участь в переговорах як об'єкт. Не повинні розкрадатися державні ресурси, а раніше вкрадене має повернутися до державного обігу. Не хочемо, щоб 7% нашої території були під чоботом окупанта. Немає ніякого бажання вислуховувати рішення заангажованих судів, оголошених суддями-мільйонерами. Ми не бажаємо більше бачити непорядне ставлення можновладців до наших воїнів-захисників, ветеранів бойових дій і просто ветеранів-пенсіонерів. Ми не хочемо більше злоби в будь-яких проявах по відношенню до наших співвітчизників, які з тих чи інших причин опинилися за кордоном і, можливо, помилилися в оцінках того, що відбувається в нашій країні, в той же самий час ми не хочемо невиправданих пільг для справжніх ворогів нашої країни, не хочемо брехні, лицемірства, підлості - всього того, що отруює життя порядних громадян і не дає можливості розвиватися відповідальному громадянському суспільству в Україні.

Якщо всі ми по-справжньому не хочемо в 2018 році всього перерахованого вище, то нам необхідно не чекати «прибульців» з інших країн, а відразу братися до справи, відривати «п'яту точку» від дивана і включатися в творчу працю, на корені припиняючи опір різного роду недругів успішної України, хронічних корупціонерів, чиновників-клептоманів. В цьому випадку є абсолютна впевненість, що завершуючи вже 2018 рік, напередодні зустрічі 2019 року, ми з гідністю і честю, з великою гордістю за досягнення один одному скажемо: «Слава Україні!».