Система ніпель.

Чергове протистояння громадян України, керованих однією з громадських організацій, яка переймається проблемами ввозу з-за кордону та використанням легкових авто в Україні, з депутатами ВР України закінчилася перемир’ям на певних умовах. Безумовно, важливо відстоювати свої права, коли на них наступають і не дають можливості нормально жити. Ми ж бачимо в ситуації, про яку йдеться, зовсім інше. Люди, а це сотні тисяч наших громадян, з порушенням законодавчих норм і правил ввезли на територію держави куплені за кордоном автомобілі. Звісно, проблема в платежах при розмитненні та сплати податків, що призводить до збільшення вартості авто для покупця-українця в рази. Абсолютно така ж процедура в якій би то не було країні Європи до подібного підвищення вартості авто для покупця-європейця не призводить.

В чому справа? Нам скажуть, що таким чином творці українських законів захищають вітчизняного виробника. Але, по-перше, на українських підприємствах складають з деталей, завезених з-за кордону, іномарки. По-друге, що ж то за українські виробники, коли засновниками підприємств в Україні є офшорні компанії, які з допомогою хитромудро створених схем за участю основного законотворчого органу країни виводять всю додану вартість на офшори і вже там сплачують мізерні податки. Для чого вся ця карусель Україні? Чому заради групи кручених ділків створюється така колотнеча?

Якщо ми дійсно робимо реформи з орієнтацією на європейські цінності і вже багато зробили в плані підняття тарифів на ЖКГ, цін на енергоносії – щоб було, як в Європі, то чому не робимо ціни на автомобілі такі ж як там? З логікою проблеми? Ні, з логікою все ОК! Просто працює система ніпель, а це означає, що зміни тільки в одну сторону: зростання цін на все і безапеляційне забезпечення інтересів олігархату за рахунок простих громадян України.

Що робити? Об’єднуватися, створювати громадянське суспільство і захищати свої інтереси.