ШКОЛА № 7 – SOS!

5 вересня 2018 року в СШ №7, що в Солом’янському районі м. Києва, на перерві галасливі юрби учнів бігають по засміченій території двору школи, спотикаючись на вибоїнах в асфальті, ховаючись в хащах з бур’яну на спортивних майданчиках та піднімаючи хмари пилу з засохлого листя, що горами лежить на шляхах доступу до будівлі навчального закладу. Картину безладу і безвідповідальності чиновників різного рівня, починаючи з директора школи і закінчуючи Головою КМДА, доповнює височенний паркан, що змонтований впритул до будівлі школи. Таким чином відгородили будівельний майданчик, де з грубими порушеннями норм та правил в сфері будівництва зводиться багатоповерховий житловий комплекс. До речі, по факту цього будівництва відкрито кримінальну справу і ведеться слідство, а громадськість мікрорайону подала позов до суду, перше засідання якого відбудеться 3 жовтня 2018 року. Керівник же замовника цього будівництва (компанія «Житлоінвестбуд-УКБ) пан В. Непоп нещодавно отримав посаду заступника Голови КМДА за погодженням Президента України.

Кому задавати питання? Директору школи, завгоспу школи, можливо, двірнику? За штатним розкладом і відповідно до платіжних відомостей вони, не має сумніву, існують, але з огляду на занедбаність території, ще відпочивають і дуже далеко.

Можливо, ці питання буде доречно задати чиновникам з районного управління освіти, з міської держадміністрації? Але, можемо прогнозовано отримати відповідь на кшталт: «Для того щоб було чисто, потрібно підмітати, а щоб були гарні газони – косити!» Це аналог того, як відповів видатний боксер сучасності та за сумісництвом мер Києва В. Кличко на питання киян щодо відсутності гарячої води у домівках мешканців міста. Пам’ятаємо його відповідь: «Для того, щоб була гаряча вода, потрібно її підігрівати». З заступником пана Кличка, про якого йшлося вище, взагалі біда – у нього зацікавленість на місці школи збудувати ще пару висотних будинків. Невже глуха стіна? Звичайно, ні! У нас є Конституція, є закони, є відповідні нормативні акти – залишається об’єднатися, особливо це стосується батьків учнів школи, і, використовуючи свої права, вирішити питання так, як це потрібно громаді, а не клептоманам з чиновницьких кабінетів.

 

P.S. В 2017 році міністром освіти України пані Гриневич анонсувалося виділення з бюджету держави додатково 1 млрд. грн. на підготовку шкіл до нового учбового року. Гроші виділені – навчальний 2018-2019 рік почався і підготовку побачили. Є інсайдерська інформація, що директор школи, про яку йде мова, їздить на новенькому БМВ. Як казав один одіозний ведучий з телевізійного медіа простору країни-агресора: «Совпадєніє? Не думаю..»

 

Читай додатково:

http://ngo-gopak.com/news/shchuku-pustili-v-richku.html

http://ngo-gopak.com/news/poperedzhennya.html

http://ngo-gopak.com/news/navit-voda-po-kraplini-kamin-tochit.html

 

http://ngo-gopak.com/zvernennya/borotba-za-maybutnie-ditey-nezakonne-budivnictvo-na-platonivskomu-provulku-6.html

 

http://ngo-gopak.com/zvernennya/zvernennya-z-privodu-onovlennya-sportivnih-maydanchikiv-ssh-no-7-m-kiieva.html