"Щуку пустили в річку."

Здавалося б, будь-яка структурна зміна або кадрова ротація в системі управління підприємства, установи покликана посилити ефективність роботи, поліпшити показники, що характеризують успішність організації. Особливо в це хочеться вірити, коли мова йде про структуру, засновану з метою нормального функціонування цілого міста, тим паче мегаполісу і, за сумісництвом, столиці багатомільйонної країни. Цілком зрозуміло, що, як раз в цьому зв'язку, проявляється така увага з боку Гаранта Конституції до призначення на посаду заступника міського Голови Києва. Увага ця виражається в необхідності отримувати погодження щодо кандидатури людини, яка претендує на таку відповідальну посаду.

Увага з боку першої особи держави, мабуть для того, щоб ніяка недостойна людина, не кажучи вже про пройдисвіта, не змогла би потрапити чи то помилково, чи то зі злого наміру на таку високу посаду. Адже на кону стоять, можна сказати, мільйони доль людей - мешканців міста. Так ось, згідно листа Президента України міському Голові Києва на посаду першого заступника В. Кличка узгоджена кандидатура В. Непопа. Того самого В. Непопа, який згадується на постійній основі в пресі, в телевізійних передачах, на мітингах-протестах киян, ім'я якого, нарешті, фігурує в кримінальних справах і судових розглядах у зв'язку з порушенням його господарюючими структурами законів, норм і правил у сфері будівництва.

Кияни вже на своїй шкурі відчули "здібності" цього діяча. Можемо тільки здогадуватися, як він "розвернеться", отримавши необмежені можливості для діяльності на новій посаді.

Залишається дивуватися, з якою наполегливістю і сталістю в адміністрації Президента потрапляють НЕ ТУДИ в питаннях кадрової політики. Хоча можливо, це така кара - що називається, "пустити щуку в річку".

Але, є ще голос НАРОДУ - його доведеться почути і врахувати! Інакше, про яку демократію в нашій країні ми можемо говорити?