Новини

20.03.2019
Нурсултан Назарбаєв прийняв складне, як він сказав, для себе рішення: достроково піти у відставку. Майже 30 років лідер казахів був біля керма країни. Хоча відхід з поста президента країни зовсім не означає відмову від свого впливу на суспільне і політичне життя держави. Особливо, якщо врахувати посилення повноважень і прав Ради безпеки Казахстану, головою якої Нурсултан Абішевич залишається і далі. Тим більше, що ми маємо справу з азіатською країною, з особливостями її традицій у питаннях взаємин громадян і шанованого президента-правителя.
18.03.2019
Передвиборча президентська кампанія в Україні, як і прогнозувалося, перетворилася на війну компроматів. Кандидати в президенти беззастережно обливають брудом один одного. І це дуже набридло тим, хто 31 березня має прийти на виборчі дільниці і опустити бюлетені в урни, поставивши свою відмітку напроти обранця. Але в цьому негативі є позитивне зерно – ми дізналися про такі речі, які в звичайний час приховувалися і покривалися завдяки неписаному «закону про ненапад». Адже всі, хто є в наявності в бюлетені, з однієї системи, де основні принципи взаємодії базуються на тотальній корупції.
11.03.2019
Реформи в освітній сфері, що не створюють конкурентних переваг на європейському ринку освітніх послуг – не реформи, а замилювання очей. Українці масово виїжджають з країни на заробітки і все більше – на навчання. В тому числі і навіть для отримання середньої освіти. Пропозицій на різний смак з-за кордону достатньо. Є певна закономірність: хто не вчить своїх дітей, з часом піде жебракувати.
06.03.2019
5 березня 2019 року біля КМДА відбувся мітинг представників ініціативних груп, створених мешканцями Києва в районах проживання, де ведуться незаконні будівельні роботи зі зведення багатоповерхових будинків. Близько 60 будівництв, включаючи і будівництво за адресою провулок Платонівський, 6, згідно з вимогами мітингувальників, мають бути зупинені, як незаконні. На вимоги людей, після того, як короткочасно була перекрита вулиця Хрещатик та в процес втрутилася поліція, на переговори вийшов заступник Голови КМДА В'ячеслав Непоп.
02.03.2019
Оптимізм Дональда Трампа з приводу очікуваного результату на ханойському саміті змінився на явний песимізм після завершення самого саміту. Результати двосторонніх переговорів лідерів США і КНДР виявилися незадовільними для делегації США. Виходячи на прес-конференцію в Ханої після завершення переговорів, Д. Трамп всім своїм виглядом викликав асоціацію зі шкідливим псом, якого побив господар. Бліцкриг не вдався. А це було так необхідно президенту США напередодні публікації результатів розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера.
27.02.2019
Війна компроматів у передвиборчій кампанії набирає обертів. Як нами і прогнозувалося, кандидати в президенти, яких аж 44, замість роз’яснень своїх передвиборчих програм нещадно обливають одне одного брудом. На жаль, цього бруду у кожного з кандидатів в достатній кількості. При чому, чим вище були попередні посади претендентів на президентське крісло, тим більше скелетів з шаф їм дістається. Ось і останнім часом журналісти-розслідувачі витягнули на світ інформацію про розкрадання бюджетних коштів в «Укроборонпромі». Вражають масштаби (250 млн.
20.02.2019
Як швидко плине час. П’ять років, а наче вчора. Намети, барикади, дим від вогнищ, палаючі, сповнені надією очі учасників Революції Гідності, що виборювали своє право жити в щасливій, заможній європейській Україні. Це все Майдан. І перші жертви протистояння між добром і злом, між честю і підлістю, між новим і старим, між гідністю і брехнею з лицемірством. Кращі з нас пішли в небуття з вірою в праведність справи, заради якої пожертвували найдорожчим, що є в людини – життям.
11.02.2019
Чергове завдання українському суспільству, народжене в середовищі антикорупціонерів-грантожерів та озвучене автором і ведучим однієї з програм на 24 каналі, стосується кандидатів в президенти, яких на сьогодні сила-силенна. Забаганки «борців» з корупцією зростають і тепер потребують від бажаючих стати президентом надати своє розуміння і чіткий алгоритм вирішення питання, пов’язаного з корупцією, яка народилася вже в нових антикорупційних структурах, створених з подачі самих антикорупціонерів.
05.02.2019
Вельмишановний пане Президент!
04.02.2019
Припинення дії договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності – це вже реальність. Про це повідомили одне одного компетентні представники Росії і США. Свого часу, в 1987 році цей договір підписали тодішні президенти Радянського Союзу (М. Горбачов) та США (Р. Рейган) і світова спільнота зустріла цю політичну акцію як великий здобуток в справі зменшення напруженості в світі, зменшення шансів на виникнення військових конфліктів з непередбачуваними наслідками.

Страницы