Ще не пізно!

Тільки-но в інтернеті з'явилися перші публікації з книги народного депутата Верховної Ради України в бігах О. Онищенка, так відразу стало зрозуміло - з'явився новий скандально-викривальний бестселер, що висвітлює прихований від сторонніх очей світ української політичної кухні.

Інформації, викладеній в книзі «Петро П'ятий», є всі підстави вірити хоча б тому, що на кону у автора стоїть індульгенція, тобто відпущення всіх «гріхів», накопичених за період прислуговування верхівці керівництва України і, в першу чергу, Петру Порошенку. Тим паче, що судді у справі Онищенка знаходяться не в Україні, а в США. Швидше за все, саме там отримані гарантії на безпечне і заможне існування опального українського олігарха в разі «чесної» здачі подільників в Україні. Таким чином, народний депутат ВР України О. Онищенко зробив свій вибір і відступати йому вже нікуди. З фактів, спливаючих з книжкового оповідання, ми отримуємо відомості, які геть знецінюють всю багаторічну роботу вищого законодавчого органу України, показують «цінність» прийнятих законодавчих актів, які нібито повинні служити українському суспільству. Чого тільки вартий епізод з 40 млн. дол. США з бюджету держави на передвиборну пропаганду Народного Фронту, а потім 30 млн. дол. США - на дискредитацію того ж самого Народного Фронту і лідера політичної сили А. Яценюка, який на той час вже став прем'єр-міністром. І це при тому всьому, що риторика в парламенті рясніє висловами про потреби пенсіонерів, пільговиків, бюджетників і ветеранів АТО, які терміново необхідно вирішувати.

А як же бути тим, хто є фігурантами справ, які, мабуть, уже порушено компетентними службами Сполучених Штатів Америки і залишається здогадуватися, як будуть використані результати їх слідчих дій. Адже в підсумкові рішення з цього приводу обов'язково буде включатися політична складова, а тут, як то кажуть, може статися все, що завгодно. Але в будь-якому випадку інтереси США і американського суспільства будуть в пріоритеті.

Тому єдиний вихід для високопоставлених учасників скандальних діянь, які по волі Онищенка стали надбанням світової громадськості - це реальні, не показушні, ефективні реформи в нашій державі. Ці реформи мають базуватися на проривних ідеях, в найкоротші терміни повинні бути відчутні результати, які будуть повністю задовольняти українське суспільство. В першу чергу, звичайно, зміни на краще має відчути економіка країни.

Як це зробити? Проявити волю і почати служити народу України. А наш народ здатний все пробачити, але, за умови, що будуть явні поліпшення життя простих людей і з'явиться нічим незатьмарена перспектива для майбутнього дітей і онуків. Тим паче, що Україна - це єдине місце в світі, де в даній ситуації тому ж Гаранту можна шукати притулок від всіляких переслідувань. Іншого шляху просто немає!

Ще не пізно! Але для прийнять доленосних рішень Президенту залишилися тижні, а то й дні.