Саакашвілі – Порошенко – 4 : 0.

Колишні друзі продовжують на очах у всіх громадян України і, завдяки засобам масової інформації, під пильною увагою світової спільноти чимось мірятися. Перемогу в цьому протистоянні з явною перевагою отримує «грузинський реформатор». Відверто, набридло спостерігати за цим дійством, тим паче, розуміючи, що подібні речі відволікають від справ, що дійсно мали б обходити політиків і правоохоронні органи країни.

Адже, стільки проблем накопичилося, до яких не доходять руки високопосадовців, що, здається, потрібно буде десятиліттями працювати, не виходячи з кабінетів, щоб їх завершити. Але нам усім пропонують черговий раз в прямому ефірі дивитися на ганьбу, що так чи інакше має відношення до кожного українця.

Що стосується генерального прокурора, який ініціював чергову справу проти головного на сьогодні опонента чинного президента, то програш в Печерському суді 11 грудня мав би спонукати його до добровільної відставки. Апеляція, на яку пан Луценко розраховує, в цій ситуації репутацію вже не спасе. Але, розуміємо, що так вчиняють люди з наявністю честі і совісті у разі провалу справи, в яку багато вкладено, в тому числі і бюджетних коштів.

В цьому випадку є позитив – рішення суду не що інше, як доказ присутності демократії в Україні. Маємо надію, що це буде не поодинокий прояв, а повсякденна практика наших судів.