Саакашвілі-Порошенко – 3 : 0.

Прорив західного кордону, створення протестного табору біля українського парламенту, нарешті, сьогоднішнє звільнення з-під арешту – це все демонструє бездарність і нікчемність влади в Україні. Ганьба правоохоронній системі і Головнокомандувачу, які навіть не можуть захистити свої сумнівні інтереси, не кажучи вже про інтереси держави.

Саакашвілі – злочинець, і це зрозуміло з моменту прориву кордону на заході нашої країни. Це відбулося в той час, коли східний кордон захищають патріоти, кладучи свої дорогоцінні життя.

Але неспроможність Президента очевидна – все, що він робить, провалюється з тріском, в тому числі, і на міжнародній арені, в справах, де він вважається професіоналом. І знання англійської мови не допомагає.

Очевидно, що конфлікт Порошенко-Саакашвілі – це приватна бійка студентських друзів, які не поділили власні інтереси. Громадянам нашої країни важливо не відволікатися на подібні скандали, не розділяти суспільство на два табори – прихильників Саакашвілі і прихильників діючої влади, а робити свою справу – будувати нову, заможну, процвітаючу Україну. А ці два політичних опоненти хай перегризуть один одному горлянки, тільки без нашої уваги і участі. Може, хоч тоді злізуть з шиї народу.