Новини

18.09.2018
Все більше і більше матеріалів з’являється в українських ЗМІ, в яких йдеться про хаотичну забудову столиці та інших міст країни висотними будівлями. Йдеться про споруди, які погіршують привабливість населених пунктів з точки зору комфортності життя мешканців, які знищують історичні, архітектурні пам’ятки і, як слідство, туристичну перспективу міст, регіонів і країни в цілому. А це, як відомо, ніяк не збільшує дохідну частину бюджету держави, про що, начебто, так піклуються всі у владних кабінетах.
10.09.2018
Існуюча в Україні п’ята колона підняла голову. Активізувалися в своїх висловлюваннях і в конкретних діях ще недавно замасковані прихильники Росії і президента ворожої українцям країни В. Путіна. Всі інструменти впливу на свідомість пересічних громадян України, що існують в арсеналі спецслужб, в пропагандистських засобах масової інформації наших східних «братів», включаючи можливості українських прихильників «братнього союзу» з Росією, запущені в дію. Як відомо, в Москві для досягнення своєї мети не гребують нічим.
06.09.2018
5 вересня 2018 року в СШ №7, що в Солом’янському районі м. Києва, на перерві галасливі юрби учнів бігають по засміченій території двору школи, спотикаючись на вибоїнах в асфальті, ховаючись в хащах з бур’яну на спортивних майданчиках та піднімаючи хмари пилу з засохлого листя, що горами лежить на шляхах доступу до будівлі навчального закладу. Картину безладу і безвідповідальності чиновників різного рівня, починаючи з директора школи і закінчуючи Головою КМДА, доповнює височенний паркан, що змонтований впритул до будівлі школи.
05.09.2018
Бігборди вздовж узбіч доріг в Україні, в містах на магістральних вулицях закликають до компромісу. Політичні партії опозиційного нахилу, що аргументовано серед людей мають назву «проросійські», голосами своїх лідерів, які рвуться в президенти, закликають громадян України до миру.
01.09.2018
З Днем Знань, шановні учні, вчителі і батьки! Від щирого серця вітаємо з цим святом і бажаємо набувати все більше і більше таких знань, які допоможуть нашій країні перетворитися на гавань щастя, добробуту, благополуччя, соціальної справедливості для всіх громадян України. Немає сумніву, що вже не за горами той час, коли наші співвітчизники через чудові зміни в нашій державі не будуть мати сенсу виїжджати за кордон для навчання, роботи, в пошуках кращої долі - все буде створене і запропоноване зусиллями нашого суспільства на Батьківщині. Слава Україні!
24.08.2018
Вітаємо всіх, хто живе в Україні та за її межами, хто вважає себе частинкою українського народу, хто щиро любить нашу Неньку і бажає їй добра, зі святом Незалежності нашої держави!
23.08.2018
Вітаємо всіх українців з Днем державного прапора! Наш прекрасний прапор - це поєднання яскравих, життєдайних кольорів блакитного безкрайнього українського неба та наших широких ланів, вкритих золотою пшеницею або ж уособлення золотих променів українського сонця та глибокого блакиття рідних морів, річок, озер. Як відомо, жовтий колір - це колір радості, щастя, оптимізму, достатку та життєвої сили, а блакитний - колір гармонії, спокою, взаєморозуміння та захисту.
16.08.2018
Найкомфортнішим для мешкання містом світу в 2018 році визнано місто Відень. У рейтингу, опублікованому в британському журналі The Economist (Global Liveability Index 2018), до першої п'ятірки увійшли, крім столиці Австрії, Мельбурн, Осака, Торонто, Калгарі, Сідней. Завершує список міст, що беруть участь в рейтингу, Дамаск (Сирія).
08.08.2018
Україна втрачає понад 4 мільярди євро на митниці щорічно через корупцію. Цю суму нам порахували за кордоном журналісти газети «Süddeutsche Zeitung», спираючись на результати спеціального розслідування. Опубліковані матеріали говорять про те, що в незаконні операції на кордоні втягнуті митники, працівники прокуратури та СБУ, включаючи і високопосадовців. Сума, яку втрачає дохідна частина бюджету, більш ніж вдвічі перевищує суму, яку Україна хоче отримати у вигляді кредитів від МВФ, Євросоюзу та Світового банку.
04.08.2018
Найголовніше питання, яке сьогодні ставить перед собою кожен українець і, з якоїсь дивної причини, не може отримати зрозумілу відповідь - це: "Що заважає Україні, за наявності колосальних можливостей, бути успішною державою?". І, ось тут, через небажання самостійно мислити пересічний громадянин за допомогою телевізора і численних десь навчених експертів отримує всілякі роз'яснення, які вкрай заплутують і дезорієнтують звиклих покладатися на чужу думку людей.

Страницы