Новини

15.12.2018
Вітаємо Україну з історичною подією – зі створенням нової української автокефальної помісної православної церкви. Подія, що вже відбулася, виходить далеко за межі просто релігійного життя віруючих людей. Як сказав Президент України П. Порошенко на Софійській площі в Києві перед людьми, що приїхали з усіх куточків нашої держави: «Нова церква – це церква без Путіна та Кіріла, без молитов за російську армію, яка сьогодні вбиває наших воїнів і мирних жителів України».
14.12.2018
24 канал в своїй програмі журналістських розслідувань ЦРУ в черговий раз надав українцям інформацію про нахабне обкрадання громад шляхом видобутку корисних копалин. Дві компанії Альтком (український резидент) та Onur (Турція) гігантськими масштабами серед поля організували кар’єр з видобутку глини для будівництва автодороги Київ-Харків-Довжанський. В ході цього журналістського розслідування стало відомо, що ніяких дозвільних документів на організацію подібної роботи ніхто не отримував.
13.12.2018
Протягом майже 5 років на сайті http://ngo-gopak.com/ публікувалися матеріали стосовно того, в якому вигляді ми бачимо реформи в Україні. Ці речі говорилися відкрито, можливо, в досить простій формі, але від чистого серця і з великим бажанням допомогти створити успішну, заможну державу з високим міжнародним авторитетом.
11.12.2018
Ні для кого не секрет, що демографічна ситуація в Україні на сьогоднішній день просто катастрофічна - смертність населення за даними Держстату вдвічі перевищує народжуваність. До цього додається масова еміграція активного, працездатного населення за кордон у пошуках кращої долі. Якщо така тенденція продовжиться, то незабаром цілеспрямовані українці роз'їдуться по світу, а та частина нашого народу, що залишилася - вимре від хвороб, наркоманії та тотальної бідності.
10.12.2018
За інформацією прес-центру Державної фіскальної служби України наша держава імпортувала в січні-листопаді 2018 р. 205 тис. тон пальмової олії, що є рекордним показником (можемо привітати з успіхом головних експортерів пальмової олії Індонезію та Малайзію). В той же час Україна стала другим після Нової Зеландії експортером вершкового масла в Європу. Чи можуть ці факти в поєднанні сказати про успіхи нашої економіки? Які думки виникають, коли отримуєш таку інформацію?
06.12.2018
«27 листопада 2018 р. Міністерство закордонних справ України на підставі пункту 6 Меморандуму звернулося до країн-підписантів Будапештського Меморандуму з вимогою проведення термінових консультацій з метою забезпечення повного дотримання зобов’язань та негайного припинення агресії РФ проти України» - це інформація з офіційного сайту МЗС України. Вітаємо цю ініціативу і звертаємо увагу, що саме про це наша організація наголошувала з самого початку свого існування, з 2014 р.
03.12.2018
Все наче за графіком. Перший день зими згідно календаря і столицю засипало снігом. З морозом, як і бажано. Але кому радість, а кому додаткові проблеми. Традиційно комунальники не очікували зими. Вона для них настала раптово і підступно. Мешканці багатоквартирних будинків разом з платіжками з конкретними сумами за вивіз сміття і прибирання дворів, які на диво без затримки потрапляють у поштові скриньки, реально отримали сервісне обслуговування, що ніяк не може відповідати оплаті.
27.11.2018
На фото з вщент переповненого потягу № 705 Київ-Перемишль українці поспішають зайняти робочі місця, які їм забезпечені в Євросоюзі. Люди шукають кращої долі, втративши мотивацію це зробити у себе на Батьківщині. З огляду на демографічну ситуацію, що склалася в Україні, а особливо на показники смертності та народжуваності (згідно останніх даних Держстату смертність українців вдвічі перевищує народжуваність) положення близьке до катастрофічного. І тут потрібно вже не розмовляти, не констатувати, а терміново діяти з застосуванням конкретних державних програм. Питання до Кабінету Міністрів?
26.11.2018
Агресивні дії ФСБ РФ в Керченській протоці по відношенню до українських кораблів, які йшли з Одеси до Маріуполя та Бердянська, фактично відкрили очі світовій спільноті на ситуацію, що склалася у відносинах між Україною і Росією. Якщо ще хтось, піддаючись пропаганді Russia Today та інших засобів масової інформації країни-агресора, не розумів, що собою являє Путін і його режим, то після конфлікту з нашими кораблями біля Керченського мосту ілюзії розсіялися. Оскал звіра проявився і зрозуміло, хто є жертвою в цій ситуації.
23.11.2018
Палаюча свічка на підвіконні нагадує нам про сумну дату, яку ми назвали День пам’яті жертв Голодомору. Жахливе відчуття страшного, садистського, нелюдського злочину – знищення 10 млн. українців – паралізує розум, раз по раз навертає сльози на очі, здавлює горло. Як таке могло статися? Дуже багато питань, відповідь на які має дати міжнародний трибунал. Саме цього ми, українці, повинні домагатися від світової спільноти.

Страницы