РІК 2020 - ВІДЛІК ПІШОВ!

Промова Президента України напередодні Нового Року дійсно була незвичною, про що і попереджав В. Зеленський з самого початку. Це черговий продукт, який студія "Квартал 95" випустила з метою підняття рейтингу свого лідера.

Рейтинг Володимира Олександровича невпинно знижується і причиною тому є бездарна політика, яку проводить теперішній лідер країни як за кордоном, так і всередині України. В новорічному відеоролику "Кварталу" головний герой зробив наголос на з'ясуванні хто він є такий, хоча уже в усьому світі люди знають, що, як мінімум, на сьогодні він не лох і йому 42 роки.

Що стосується об'єднання всіх громадян України, до чого в фіналі свого виступу закликає президент, то це дійсно необхідно. Але, навколо чого об'єднуватися, в чому ідея? Можливо ЗЕ-командою запропонована якась програма перетворення нашого суспільства на заможне і процвітаюче? Чи надані сигнали від влади, яка на цей час повністю підконтрольна В. Зеленському, і кожен українець усвідомлює, що йому робити і задля чого? Можливо сама влада (Президент, Кабінет міністрів з Прем'єром на чолі, Верховна Рада) показала приклад чесного, самовідданого служіння народу України, своїй Державі, базуючись на принципах, що проголошуються в святковому зверненні до народу? Даруйте, але нічого подібного теперішні можновладці не продемонстрували. Натомість, неозброєним оком видно здачу інтересів України на всіх "фронтах".

Потрібні проривні ідеї, чого взагалі немає у теперішніх, керованих В. Зеленським, "реформаторів".

Продати те, що не вами створено - багато розуму не потрібно. Що будемо робити, коли все продамо? Реальним сектором економіки ніхто не займається. А саме виробники товарної продукції можуть забезпечити необхідну конкуренцію імпортованим товарам, поповнюючи, при цьому, по максимуму бюджет країни за рахунок доданої вартості. Адже платоспроможний попит на ринках України забезпечується тільки за рахунок заробітчан, що працюють за кордоном, в межах 30-40 млрд. $ на рік. Хіба це не стимул для розвитку підприємництва і, в першу чергу, фермерства з залученням можливостей держави у використанні наявних земельних ресурсів та ефективного застосування фіскальних важелів. Нажаль відсутні голови в команді президента, що здатні про подібні речі мислити і , тим більше, щось подібне впроваджувати в життя. Ось тому і бачимо новий формат Новорічної промови президента - нема про що звітувати і відсутні плани розвитку країни, що можна було б анонсувати. Звично робимо шоу в стилі "95 кварталу". Що стосується питання "Хто я є?", то на нього з часом дасть відповідь пану Зеленському український народ - відлік пішов!

Повністю статтю читай http://ngo-gopak.com/testimonial/rik-2020-vidlik-pishov