Проукраїнська позиція.

Розвідка США надала Конгресу доповідь з наявністю доказів участі Росії в минулій президентській передвиборній кампанії, яка завершилася перемогою мільярдера. Отримана інформація оцінена конгресменами як максимально достовірна. Напередодні зустрічі Д. Трампа з В. Путіним у Гельсінкі президент наймогутнішої країни світу отримав попередження, яке змусить його стримати своє «палке кохання» по відношенню до «вічного» президента Росії.

Звичайно, думаючих людей не тільки в самих США, але і у всьому світі дивує така дружба між теперішнім господарем Білого Дому у Вашингтоні і московським кремлівським «сонцесяйним». Тим паче, якщо врахувати, що путінська Росія з її великодержавним шовінізмом і імперськими амбіціями явно дисонує з зовнішньополітичним курсом США і вступає в протиріччя, навіть явні конфлікти в багатьох точках світу, де перетинаються якісь інтереси двох згадуваних нами країн.

І ось про що думається (вже неодноразово) без претензій на абсолютну істину: якщо розслідування пана Мюллера, який збільшує штат спецпрокурорів через великий обсяг роботи, не дасть нам відповідь на поставлене запитання - секрет «великого кохання» буде розкритий років через 50-70 після розсекречення архівів на Луб'янці в Москві (головний офіс ФСБ Росії).

Наші сучасники, яким вдасться дожити до того часу, виявлять, що саме в наші дні агент ФСБ «Дональд» змінив агентурне ім'я на «Президент Дональд» і отримав небувалі преференції від Росії, які дозволяють не тільки оминути чергове банкрутство, що вже було тричі з Д. Трампом, але і багаторазово примножити особисті статки. Зрозуміло, всі ці блага будуть традиційно отримані за рахунок обкрадених росіян. Тим більше, за достовірним даними більше трильйона доларів США, вкрадених у російського народу, вже знаходяться на рахунках американських банків. Так що навіть особливо перейматися не треба.

А що ж з Україною в цій ситуації? Ми вже знаємо, що там, де Путін, там «слабких б'ють». Україна через недостатню роботу на зовнішньополітичному фронті позиціонується в світі як слабка країна. Для посилення своїх позицій потрібно негайно виробляти свій порядок денний і домагатися в режимі «набридливої мухи» включення питань з цього порядку в рішення міжнародних форумів, де вирішуються проблеми, які так чи інакше стосуються нас. Причому, Україна в цих процесах має позиціонуватися як суб'єкт. Пора припиняти політику підлабузництва і всепрощення. Інтереси України, як держави, інтереси нашого суспільства, громадян повинні бути понад усе - це повинно бути нормою для всього керівництва нашої держави.