ПРОГРАВ, ТОМУ ЩО ЗРАДИВ.

Василь Ломаченко програв свій найголовніший бій у кар'єрі боксера-професіонала. Програв слабшому опонентові, менш підготовленому професійно, з набагато гіршою технічною оснащеністю. Вся справа в тому, що Василь був зовсім не схожий на себе і, в першу чергу, тому, що не було колишньої зарядженості на перемогу, не відчувалося впевненості в його діях, не було вогню переможця в очах.

В чому причина? Той же тренер - батько, ті ж умови (навіть кращі) в підготовці до бою, є необхідна мотивація - все за, а перемоги немає.

Вся справа в тому, що через його ставлення до подій на Донбасі і в Криму, неоднозначного підходу до агресора, яким очевидно є держава Росія і велика кількість громадян цієї держави, В. Ломаченко втратив справжню, щиру підтримку українців. Багатьом нашим співгромадянам став байдужий спортсмен, який ще недавно був патріотом своєї країни і який раптом став висловлюватися на користь тих, хто хоче знищити його батьківщину, з прапором якої він виходить на ринг.

У бою з Лопесом володар трьох боксерських поясів не отримав необхідної підтримки від українців. Не було того потужного результуючого вектора вібраційних потоків енергії від його шанувальників - співвітчизників, який допомагав завойовувати титули - четвертий титул не дістався! Більш того, довелося розлучитися і з раніше завойованими трьома поясами.

Це урок, який говорить про те, що ВЕЛИКЕ НЕ МОЖНА ЗРАДЖУВАТИ НАВІТЬ У МАЛОМУ!!! Це дуже важливо зрозуміти ще одному нашому великому боксеру О. Усику напередодні його чергового поєдинку на професійному рингу.