ПРОДАМО ЗЕМЛЮ - ПІДЕМО З ТОРБАМИ ПО СВІТУ!

Двічі на місяць, через раз в п'ятницю, о 6-ій ранку, на розі однієї з вулиць в Солом'янському районі Києва з'являється мінівен з номерами Рівненської області. Молоде подружжя привозить сільськогосподарську продукцію власного виробництва на продаж. Дмитра та Ірину, так звати наших героїв, п'ять років добре знають місцеві мешканці житлових будинків і очікують на них. Тому миттєво з'являється черга покупців. Яйця, мед, березовий сік, сир, масло, картопля, качани кукурудзи, яблука, виноград - чого тут тільки немає. Все вирощене власноруч за технологіями, що передалися батьками й дідами, без хімії та ГМО. Надзвичайно якісна продукція в порівнянні з тією, що пропонується покупцям в супермаркетах столиці. Зробивши свої закупки, люди з вдячністю розходяться по домівках.

Дмитро, допомагаючи дружині, яка зосереджено зважує та розраховує, розповідає про своє життя на селі. Дізнаємося, що вони обробляють свою землю разом з батьками і мають середній дохід з кожного гектара 30-35 тис. грн. на рік. Це що стосується городини. Є ще тварини, домашня птиця, садок - теж приносять дохід в бюджет дружної родини. Тобто, хоча працювати приходиться немало, але й всього вдосталь. Відсутня потреба шукати роботу, тим паче їхати за кордон для того, щоб забезпечити сім'ю. Тому й блиск в очах молодих людей, жарти та й взагалі відчувається, що вони самодостатні і впевнені в собі люди.

Потрібно розуміти, що більшість односельців нашого подружжя живуть таким же чином - дбають про свій добробут, не очікуючи сторонньої допомоги і не розраховуючи на різного штибу обіцянки. Так, як трапилось в сусідньому селі. Там селяни віддали свої паї в оренду, повіривши своєму голові сільради, який був у змові з орендарями. Підписавши угоди з терміном оренди на 7 років, виявилось, як згодом пояснив орендар "не українською мовою з іноземним діалектом", що орендована земля, згідно договорів, на термін 57 років. Обдурили заїжджі "благодійники" за допомогою хитромудрих юристів. Але і це не все - орендарям заманулося забрати пасовище, де випасають люди свою худобу. Для того, щоб його прибрати до рук застосовується чергова схема, в якій основну роль відіграє підкуплений ветеринар. Його довідка про стан здоров'я худоби, а корова була майже в кожному дворі і, зрозуміло, випасалася на громадському пасовищі, показувала необхідність термінового забиття тварини на м'ясо. Багато хто піддався на цю підлість і віддав свою годувальницю на м'ясокомбінат за безцінь. В результаті, більшість людей цього села, особливо молодь, працюють в сусідній Польщі.

Ось така інформація від людей з української глибинки, де якраз існують джерела всього українського. Саме в такі місця потрібно їздити президенту "на разбор польотов". 

Нам потрібно зрозуміти, що агітаційна кампанія в ЗМІ з введення продажу землі с/г призначення фінансується пройдисвітами, що вже сьогодні дурять, викручують руки селянам для досягнення бажаних для них результатів. Так, як і в селі, про яке йшла мова в розповіді Дмитра. Коли ж їм буде дозволено офіційно купувати землю в результаті відміни мораторію на продаж, все буде викуплено навіть у тих, хто не схоче продавати. Для того, щоб змусити селянина продати свій пай землі є безліч інструментів, включаючи кримінальні аж до шантажу, підпалів і вбивств. За цю справу взявся капітал. Тому що українська земля через кліматичні зміни на планеті буде безцінною уже найближчим часом. Як відомо, капітал не знає кордонів, національностей і меж. У нього відсутні совість, співчуття і жалоба. Якщо ринок землі в запропонований заангажованими міжнародним капіталом "експертами" спосіб буде введений - це буде катастрофа. Вона призведе до винищення багатьох сіл і містечок в Україні і втрати перспектив української державності.

ПРОДАМО ЗЕМЛЮ - ПІДЕМО З ТОРБАМИ ПО СВІТУ!

Що робити? Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-derzhavni-aktivi-vlasnist-gromadyan-ukrayini

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini