Проблеми не зникають, а множаться.

Гвалт, піднятий теперішньою українською владою стосовно домовленості Байдена і Меркель щодо добудови Росією "Північного потоку - 2", дивує і викликає огиду. Невже Зеленський, який на сьогодні отримав усі важелі в управлінні державою, із своїм оточенням розраховував на щось інше? Адже, президент Росії і його потужний, кваліфікований в корупційних підкупах впливових іноземців державний апарат весь час, не покладаючи рук, активно працював. Чого не скажеш про президента України і його оточення в адміністрації. Українців представники "95 кварталу"  "годували" відосиками і дивними виступами по телебаченню, де розповідалося про все хороше і як воно, це хороше, найближчим часом змінить життя усіх нас на краще. Але некомпетентність, відсутність стратегічного мислення, брак належної освіти і досвіду у людей, що взялися керувати 40-ка мільйонною країною, далося взнаки. 

2,5 роки керівництва єврейського хлопчика, що з дитинства дуже хотів жити в іншій країні, для чого і вчив іврит, але виріс і став президентом усіх українців, нічого доброго українській державі не принесли. Більше того, суспільство в цілому і кожен українець, зокрема, понесли величезні втрати. Щоб в цьому переконатися далеко ходити не потрібно - достатньо дочекатись чергових щомісячних платіжок на сплату комунальних послуг. До прикладу, як може сплатити пенсіонер, що отримує пенсію у розмірі 2000 грн., 3000 грн. за комунальні послуги? І це мова йде про 2-х кімнатну квартиру в звичайній "хрущовці". Про це ніхто не розповідає, в тому числі теперішні блюдолизи влади Лещенки і всілякі Фурси, що закликають українців все державне  розпродати і, в першу чергу, землю. Якраз той стратегічний ресурс країни, який би забезпечував пенсійний фонд нормальними виплатами пенсіонерам, якщо його використовувати з розумом як засіб виробництва в державній власності.

Маємо розуміти, що не існує в Україні проблем, які неможливо вирішити. В Україні при владі люди, що жодну проблему не вирішують, а створюють все нові і нові. Чому так? Це вже інше питання і його потрібно задавати, в першу чергу, кожному українцю самому собі.

До речі, проблеми з газотранспортною системою "Північний потік - 2" (та й з усіма іншими потоками Росії) Україна могла і ще може зараз вирішити дуже просто: перетворитися з держави - імпортера природного газу на державу - експортера його ж. При цьому, покривши на 100% усі свої внутрішні потреби блакитного палива. Для цього потрібно всього 3 млрд $ і 2 роки роботи. Все є! Правда, відсутній розум у людей при владі, яких обрав розумний український народ.