Позитивні сигнали.

Перехід нашої армії в рейтингу найпотужніших армій світу з 30 на 29 місце – це безумовно тішить кожного українця, що піклується про краще майбутнє нашої держави. Таким же чином тішить те, що є явні зрушення в справі отримання Україною своєї власної, канонічної, помісної православної церкви. Про це заявив Президент України.

Звичайно, ці речі додають потенціалу потужності Україні в цей важкий для нас час. Але маємо сказати відверто, ми дуже багато втратили за 4 роки там, де ніяк не мали цього робити. Якраз тому, що маємо війну з Росією. Можемо стверджувати: нерішучі, непрофесійні, часто, м’яко кажучи, незрозумілі дії нашого керівництва не дали можливості більш ефективно, з меншими втратами пройти Україні жорстке випробування, яке продовжується нині. В тому числі і в тих питаннях , про які йдеться в цьому дописі.

На сьогодні наше місце в означеному рейтингу мало б бути не нижче 10. Це тому, що наша армія вже 4 роки в стані бойових дій, а промисловість акцентована на забезпечення потреб армії. Прорахунки очевидні і вони вбачаються, в тому числі, в сфері роботи з населенням щодо мобілізації, навчання, патріотичного виховання, спротиву сепаратизму.

Яка робота ведеться в школах України? Майже ніякої, що стосується патріотичного виховання. А це конкретний прорахунок, якщо мати на увазі, що початок війни відбувся в 2013 році, а сьогодні вже 2018 рік – 14-літнім учням 2014 навчального року сьогодні 18 років, не кажучи вже про учнів старшого віку. Ці питання стосуються всіх громадян України, але в першу чергу – Президента України і за сумісництвом Головнокомандувача Збройними силами України. Ситуацію потрібно змінювати негайно!