Повернути українця додому.

10 млн. громадян України, найбільш кваліфікованих, активних, амбітних людей знайшли собі застосування, працевлаштувавшись за кордоном. При цьому, потік трудових мігрантів з України має тенденцію наростати з кожним роком.

Особливо пригнічує те, що все це відбувається на тлі незмінної тенденції на зниження народжуваності в Україні. На сьогодні смертність серед українців катастрофічно перевищує народжуваність, цей найважливіший показник, який якраз і є основним маркером успішності держави (за даними CIA The World Factbook в 2017 році народжуваність в Україні склала 10,3 на 1000 осіб, а смертність 14,4 на 1000 населення нашої країни, а середня очікувана тривалість життя українця становить 72,10 роки - це 150 місце в рейтингу країн, ми знаходимося між Кабо-Верде і Гондурасом).

Спрут під назвою «Корупція» своїми щупальцями-присосками дістався, проник в самі глибинні, потаємні шари нашого суспільства. Кожен українець свідомо чи несвідомо змушений жити за законами і правилами, які створені і диктуються цим «чудовиськом», жити в середовищі, яке ніяк не може задовольняти нормальних людей, сприяти бажаному, в потрібному нам напрямку, розвитку українського суспільства. Знищення карпатських лісів, процвітання «бурштинової» мафії на українському Поліссі, прикордонні, митні схеми контрабанди товарів, поставка неякісних матеріалів для виготовлення озброєння на вітчизняних заводах, повна офшоризація економіки, що вбиває дохідну частину бюджету країни, конфлікт інтересів чиновників-бізнесменів, які засіли у владних кабінетах держави і багато іншого - це те, що нам відомо до найдрібніших деталей. Але нічого не змінюється.

Очевидно, що в цьому напрямку успіхів немає і навіть створення нових органів проблему не вирішує. Більше того, як показують останні події з НАБУ і САП, вони її посилюють, створюючи нові корупційні осередки. Що вирішить цю проблему?

Детальніше читай http://ngo-gopak.com/testimonial/povernuti-ukrayincya-dodomu