ПОТРІБНА СВОЯ ДЕМОКРАТІЯ!

Новий рік, вже 2021-й, на жаль, почався досить тривожно. Можна собі уявити, чим могло закінчитися протистояння людей у ​​Вашингтоні, якби Дональд Трамп був розумнішим, хитрішим у своїх діях. Який "новорічний подарунок" отримало б людство, якби президент США очолив натовп протесту і, якби в крісло спікера в конгресі найпотужнішої держави світу в момент апогею куражу войовничих демонстрантів сів не «чорт з рогами", як це сталося, а сам містер Дональд? А якщо до цього моменту вже був би узгоджений і введений надзвичайний стан в США і навколо Капітолію була б зосереджена бригада морських піхотинців, яка виконувала б наказ головнокомандувача збройними силами США? Про яку зразкову демократію в цьому випадку було б написано, розказано, показано світовій спільноті численними ЗМІ?

Адже розвиток подій 6-го січня в столиці Сполучених Штатів Америки саме за таким сценарієм був зовсім поруч. Хоча сам факт проникнення простих громадян в головний офіс законодавчої влади країни деякі політичні аналітики, зарозумілі журналісти і ведучі ток-шоу на ТВ, якраз, і вважатимуть проявом особливої демократії. Чи потрібна така демократія світу і нам, українцям, зокрема? Питання риторичне.

На тлі подій за океаном і політичного резонансу по всьому світові Україна здається тихою гаванню, де відбуваються події набагато менш значущі для долі світу. Але так може здаватися всім, хто живе за межами нашої країни, тільки не українцям з паспортом, на якому вибито тризуб.

Сорокамільйонна країна в центрі Європи страждає від свавілля влади, від вакханалії чиновників різного рівня, які безсоромно грабують свій народ, створивши за 30 років на території окремо взятої країни свою "демократію" - ДЕМОКРАТІЮ КЛЕПТОКРАТІЇ. Це коли блага для чиновників (чим вищий ранг чиновника, тим більше благ) створюються за рахунок всіх громадян країни. При цьому, бюджет соціально орієнтованої держави (згідно з Конституцією, ст.1), завдяки "хитро сплетеним" законам, протиснутим крізь законодавчий орган, Верховну Раду, перетворився в дуже ефективний інструмент для розкрадання. Все, що тільки можливо, поставлено на службу злодіїв з чиновницьких кабінетів.

Ось і перші дні нового року ознаменувалися в Україні оновленням тарифів на послуги ЖКГ. Звичайно, зміни пішли в бік збільшення - не так, як обіцяв президент Зеленський у своїх "відосіках", що і спричинило хвилю обурення народу. Дійшло до того, що люди почали перекривати міжнародні автомобільні траси - це вже відчай, за яким йде МАЙДАН!

Чи розуміє ситуацію, що склалася, Зеленський та його команда? Напевно, розуміє, але зробити нічого не може. Обслуговуючи олігархів, які і є основними діючими фігурами існуючої системи управління державою, влада може тільки посилювати тиск на простих громадян з метою поповнення розкраденого бюджету країни. А так як цей процес нескінченний, то черговому пограбуванню обов'язково передує збільшення податків, підвищення тарифів, впровадження різних "формул" ( "Ротердам +"). Інакше бути не може тому, що олігархам необхідно обслуговувати активи, придбані на викрадені у народу гроші, а їх стає все більше і більше. Яхти, вілли, палаци, шикарні квартири, закордонні маєтки, розкішне життя з "понтами" - це все вимагає шалених експлуатаційних витрат, які постійно зростають.

З урахуванням того, що чесний, успішний, рентабельний бізнес і українські бізнесмени-олігархи - це поняття несумісні, ситуація з постійним грабунком українців триватиме доти, доки не зміниться система управління українською державою. Будь-яке обурення народу, яке призведе до зміни людей на владному олімпі держави без докорінної зміни структури управління нашим суспільством, закінчиться черговим розчаруванням у вигляді подібному Зеленському, Порошенку, Януковичу або якомусь ще Кравчуку.

Що ж робити, не вимагати змін? Звичайно, зміни необхідно вимагати і ТЕРМІНОВО! Але зміни повинні стосуватися, в першу чергу, стратегії розвитку нашого суспільства, проведення глобальної перебудови системи управління держави з обов'язковою участю в цьому громадянського суспільства з правами контролю та відкликання, відновлення соціальної справедливості після тридцятирічного безправ'я і грабунків. На цей раз до влади повинні прийти такі люди, які забезпечать виконання цих вимог народу.
Як це зробити? Читай на сайті ngo-gopak.com.