Порошенко – Саакашвілі – 5 : 4. Гра скінчилася.

Останній раунд протистояння колишніх друзів завершився абсолютною перемогою українця з рахунком 3 : 0. Чому 3 : 0? По-перше, один бал за те, що перестав існувати «Міхомайдан». Нарешті українські правоохоронні органи зробили те, що мали б зробити давно – ліквідували осередок напруги і небезпеки  для киян в центрі столиці. Знайдені в наметовому містечку бойові гранати є прямим доказом злочинних намірів протестувальників - сектантів Саакашвілі. Без сумніву, акція силовиків зберегла життя не одному українцю. Кияни давно вимагали припинити цей псевдомайдан, який тільки дискредитував Майдан Революції Гідності.

По-друге, ще один бал наш Гарант отримав в результаті успішної акції, суттєво ослабивши протестні можливості своїх опонентів з середовища народних депутатів ВР України. Користуючись сумнозвісною депутатською недоторканістю, вони дуже дошкуляли за допомогою такої «бази», як наметове містечко Саакашвілі, яке ще й біля Верховної Ради.

Нарешті,ще один бал потрібно занести на рахунок нашого земляка за те, що була проявлена воля. Українці вже сумнівалися, що така риса взагалі притаманна нашому Президентові. А тут, дивись, і рейтинги вгору підуть.

Залишається надіятися, що воля у переможця буде проявлятися і у випадках, коли потрібно буде відстоювати інтереси України і її громадян на міжнародній арені та в середині країни в боротьбі з казнокрадами.

Що стосується протистояння, яке нарешті закінчилося, то це має стати хорошим уроком, засвоївши який П. Порошенко, є надія, змінить свою кадрову політику на благо державі.