Порошенко – Саакашвілі – 2 : 4.

Черговий раунд протистояння чинного президента України та екс-президента Грузії виграв українець з рахунком 2 : 0. Чому саме так? Тому, що вдалося не тільки затримати грузина, але й депортувати його в Польщу. Чому не в Грузію, де на Міхо дуже очікують за його «реформи», які він так «успішно» проводив за часів свого президентства? З часом, коли боротьба двох «титанів» закінчиться і відбудеться логічне завершення цього дійства, ми про це теж дізнаємося.

В той час коли українці спостерігають за черговою серією політичного «трилера», в Рівненській області 200 копачів бурштину напали на поліцейських (за інформацією Еспресо ТВ). Це – одна з тих проблем, які необхідно в першу чергу вирішувати нашому президенту. Замість цього  президент спрямував усі зусилля на боротьбу з колишнім другом, теперішнім політичним опонентом.

Українські «революціонери», які з тієї чи іншої причини (не важко здогадатися чому саме) відстоюють інтереси екс-губернатора Одещини, вимагають відсторонення від влади П. Порошенка. Наче це щось змінить на краще. На зміну теперішньому хазяїну кабінету на Банковій прийде інший – нічим не кращий. Залишився рік і ми всі зможемо вибрати того, кого захочемо, не занурюючи Україну в чергову колотнечу.

Інша справа, якби замість захисту честі і гідності Саакашвілі, про що потрібно окремо поміркувати, всі українці, в тому числі і революціонери з табору Міхо, виставили б вимоги і змусили теперішню владу змінити свій курс, своє відношення до громадян України, до їхніх потреб і прагнень. Потрібно змусити хоч на короткий термін, в кінці каденції, виконувати те, що мають робити люди, наділені повноваженнями президента країни. Це, можливо, буде враховано, коли настане час давати відповідь за свої дії на високому посту.