ПОРА ПОЧИНАТИ ПРАЦЮВАТИ!

Поновлення повноважень російської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи є потужним ударом по інтересах України. Ми маємо визнати першу серйозну поразку в гібридній війні з Російською Федерацією. Пропаганда, підкуп, брехня, фальсифікація фактів, створення необхідної суспільної думки в середовищі дипломатів із залученням оплачуваних лобістів-провокаторів зробили свою справу. Тим більше, що консолідована, жорстка позиція України щодо відстоювання своїх інтересів, порушених в результаті агресивних, злочинних дій Росії, різко ослабла. Причиною тому є новий Президент України Володимир Зеленський. Адже, чіткої позиції у теперішнього президента немає з жодного питання, що стосується зовнішньої політики. Як ми знаємо, для того, щоб визначитися, йому необхідно проводити референдуми.

Згадаймо, П. Порошенко напередодні важливих рішень в ПАРЄ не вважав негожим поїхати до Страсбурга і виступити перед делегатами, зустрітися з керівництвом Євросоюзу, виставити обговорюване питання під необхідним для нашої країни кутом зору. У теперішнього Президента України немає ні бажання, ні професійних навичок і, головне, розумових здібностей таким чином діяти. Підтвердженням подібних визначень є результати візитів нашого гаранта в Париж і Берлін. Коротше кажучи, поки наш Президент буде "гасати" по фонтанах, із задоволенням поїдати шаурму, переміщатися по Києву з усією своєю Адміністрацією, наші вороги будуть знищувати всі наші надбання в сфері дипломатії.

Останні події в ПАРЄ - це провісник розвалу санкційної системи проти Росії, вибудуваної за 5 років зусиллями українських дипломатів і президентом, якого змінив шоумен.

Пора починати працювати!