Попередження.

У Києві ось-ось очікується черговий скандал, пов'язаний з незаконним будівництвом житлових комплексів, обманом приватних інвесторів і киян. Дух "Еліта-центру" просто висить в атмосфері над містом. Досвід минулих афер у сфері будівництва нічому людей не вчить.

Як приклад: провулок Платонівський, 6 у Солом'янському районі м. Києва. Розпочато будівництво з документацією, яка не витримує ніякої критики при першому, наближеному розгляді навіть не фахівцем. Досить сказати, що обсяги будівництва необґрунтовано збільшені з 9945 кв.м до 18818 кв.м, порушені державні будівельні норми щодо висоти будівлі, санітарні та протипожежні норми, не проведені громадські слухання в мікрорайоні. Це тільки частина порушень, які видно неозброєним оком. Тим паче, що подібні прояви нігілізму по відношенню до норм і законів в сфері будівництва в даному конкретному випадку непоправно шкодять школі і дитячому садочку, які на своє нещастя знаходяться поруч з будівельним майданчиком. За фактами злісних зловживань порушено кримінальну справу, громадськість мікрорайону звернулася до суду, батьки дітей і жителі мікрорайону вкрай обурені, але замовники цього свавілля, як видно, не мають наміру зупинятися. Є інформація, що почалася продаж ще не збудованих квартир.

До відома приватних інвесторів і людей, які так чи інакше приймають участь у вищевказаній авантюрі - зупиніться поки не пізно, щоб потім не шкодувати про свої помилки. Будівництво буде зупинено і на цьому місці буде споруджено те, що необхідно навчальному закладу.

Попереджаємо за дорученням громадськості, щоб потім ніхто не міг сказати, що не знав.