ПОГОВОРИМО В МІЖНАРОДНОМУ СУДІ!

Той з нас, хто має змогу подорожувати просторами рідної країни, обов'язково зверне увагу на красу України. Ця краса - дар кожному українцю і як скористатися цим подарунком залежить від нас. Завдяки географічному положенню, наявності корисних копалин, клімату територія України є однією з найкращих у світі для проживання людини. При чому, все необхідне для забезпечення продукування предметів вжитку, харчових продуктів, достатньої кількості питної води, інших речей, необхідних сьогоднішній людині, маємо на нашій території.

Інша справа, яким чином ця "манна небесна" використовується і тут уже питання не до природи. Особливо актуально на цю тему говорити з огляду на різку зміну клімату на планеті і виникнення масштабних територій, що поглинають цілі країни з населенням в десятки і сотні мільйонів, де люди не зможуть жити. Таким чином, міграційні процеси на планеті Земля з переміщенням цілих народів на території, де є можливість виживати, будуть відбуватися обов'язково. Чи зможемо ми, українці, захистити свій суверенітет, своє право на державність? Зможемо! Але потрібно розуміти, що за своє потрібно боротися і в жодному разі не поступатися бажаючим привласнити наше. 

В цьому контексті й історія з TV каналом "NewsOne", який анонсував проведення телемосту "Нужно поговорить" з пропагандистським TV каналом ворога. Вражає те, що ми маємо розмовляти з тими, хто захопив 7% нашої території, вбив 13 тисяч українців, зруйнував міста і села, знищив сотні заводів, фабрик, шахт на Донбасі! Які можуть бути розмови, спільні телевізійні шоу без відповіді на існуючі питання? ПОГОВОРИМО В МІЖНАРОДНОМУ СУДІ!

Справа не в тому, що в українському медіапросторі вже давно існує проросійський рупор. Справа в тому, що він не один і на зухвалі антиукраїнські дії не реагують адекватно наші спецслужби. Ми були свідками, як за каденції Президента П. Порошенка зростали можливості проросійських каналів в Україні і тепер маємо змогу бачити, до яких меж вони знахабніли, уже при новому президентові. Чому для того, щоб зреагували В. Зеленський та СБУ, потрібно було виставляти ультиматум націоналістам, збурюватись журналістській спільноті та громадськості України? Адже, повноважень і можливостей у спецслужб України достатньо, щоб не тільки вчасно реагувати на зухвалі дії колаборантів, але й для придушення в початковому стані задумів подібного.

Демократія працює на суспільство тоді, коли діє закон в державі. Це, в свою чергу, може бути в тому випадку, коли існує вмотивоване громадянське суспільство з відповідною політичною культурою. Такою культурою, що не допускає у владу сепаратистів, колаборантів та інших антиукраїнських елементів. Красотами нашої чудової країни мають пишатися наші нащадки, ті, що будуть жити після нас в Україні.

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-yaki-budut-pracyuvati

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini

P.S. Президент В. Зеленський розпочав публічно виступати. Рекомендація: краще це робити з папірця – більш переконливо.