«Побєдобєсіє» переходить у «футболобєсіє».

Завершився чемпіонат світу з футболу. Вітаємо Францію з перемогою. Але ще більше вітаємо хорватів з 2 місцем на ЧС - 2018 і з показаної при цьому чудовою грою і, головне, волею до перемоги, що може бути нам, українцям, хорошим прикладом в цей складний кризовий для нас час.

Звичайно, відбулася значна спортивна подія міжнародного рівня. Може бути, вона пройшла максимально успішно, як неодноразово про це говорив Джанні Інфантіно, президент ФІФА. Але українці і всі люди на планеті Земля, яким не байдужі існуючі в демократичному суспільстві цінності, не можуть говорити про цю подію, не розуміючи брехню, фальш, лицемірство і підлість існуючого режиму в країні-організаторі спортивного форуму. Є цінності незрівнянно більші, ніж перемога будь-якої збірної в світовому чемпіонаті з футболу. Дотримання прав людини, повага до особистості, життя будь-якого громадянина - це цінності, без яких втрачає сенс навіть найбільш розпіареного, з величезними фінансовими витратами світового спортивного шоу.

Керівник міжнародної спортивної організації (ФІФА) обіймається і цілується з керівником країни, яка, наплював на міжнародні домовленості, захопила частину території сусідньої незалежної країни і за надуманими звинуваченнями тримає в своїх тюрмах понад 70 невинних громадян країни, що стала жертвою агресії. Світова спільнота проводить акції, покликані врятувати життя громадянина України, кінорежисера Олега Сенцова. Більше 4 років людина за примхою президента країни, який нині намагається представити свій режим «білим і пухнастим» завдяки футболу, страждає в колонії суворого режиму за полярним колом.

І в цей же час у «Большому театрі» в Москві проводиться помпезна, політизована, приурочена до ЧС - 2018 вистава. При цьому, вже на старті пан Інфантіно, шаркаючи ніжкою перед царюючим «сонцесяйним», змушує зал скандувати: «Росія, Росія, Росія ...», що є набагато більш політизованим, ніж «Слава Україні!» Домагоя Віди в його привітанні уболівальників з України в ролику на YouТube. Правда, політична акція глави ФІФА не буде піддаватися санкціям подібно до того, як вчинили чиновники цієї міжнародної спортивної організації з Домагоєм Відою і Огненом Вукоєвичем. Воістину - хто платить, той і замовляє музику.

Нам же слід звернути увагу на той факт, що в одній з VIP-лож в глядацькому залі царственно сиділа в присутності свити, інакше не скажеш, Аліна Кабаєва. І якщо хтось ще сумнівався в тісному зв'язку брехуна Путіна і відомої гімнастки, то подібна зухвала поведінка ці сумніви розсіює, а нам і всім думаючим людям в черговий раз показують ціну словам і твердженням президента РФ.