ПЕРЕСТАТИ ЖИТИ В БРЕХНІ.

Степи мої запродані

                                Жидові, німоті.

                                Сини мої на чужині,

                                На чужій роботі.

                                         (Т. Г. Шевченко)

 

Стало відомо, що нова влада відпустила тарифи на комунальні платежі, як кажуть, у "вільне плавання". Тобто, обмежень не буде і зрозуміло в яку сторону рване - в бік зростання вартості. До того ж, суттєво зменшили обсяги субсидій населенню на оплату послуг ЖКГ. В прийнятому бюджеті на 2020 рік планується зростання нашої економіки на 3,8%, а інфляція в межах 6%. При цьому, можновладці з Великого будинку на вулиці Грушевського неодноразово інформували, що 48% української економіки знаходиться в тіні (насправді більше 60%) і, з огляду на плани, там, в тіні, вона і залишається як мінімум ще на рік. Нічого не буде змінюватись з незаконним видобутком бурштину, вирубкою наших лісів, з втратами від тотальної офшоризації підприємств, з корупцією в державних підприємствах, підконтрольних Кабінету міністрів і т. д. 

Куди не глянь - все без зрушень. Якби планувалися зміни, то зростання економіки було б більше росту інфляції щонайменше на декілька відсотків в 2020 році. Отже, шановний співвітчизнику, нас в черговий раз цинічно обдурили. Прийшла команда, яка буде в турборежимі красти, використовуючи старі, напрацьовані попередньою владою корупційні схеми. 

Затягуємо ще більше свої паски на штанях і готуємося виживати в більш складних умовах, як тепер уже зрозуміло, ніж за часів минулої влади. Якщо взяти до уваги ще й ту інформацію, яка лізе з усіх існуючих інформаційних джерел в нашому медіапросторі стосовно наших обранців в парламенті і тих, хто завдяки новообраному президенту керує всіма сферами нашого життя - це просто біда. Суцільні порушення Конституції України і існуючих законів. Наприклад, стало відомо, що депутат ВР, голова фракції "Слуга народу" є громадянином США! Що ця людина робить у Верховній Раді і в цілому в Україні? Крім того, з тієї ж фракції Верховної Ради, завдяки внутрішньому конфлікту, виявився беззаперечний факт видачі депутатам місячних виплат в конвертах в розмірі 5000$. Колишні фотографи і артисти, а також безробітні, ставши "з переляку" депутатами провладної, президентської монобільшості в українському парламенті, легко купляються, бездумно голосуючи за злочинний земельний закон. Їх зовсім не турбує, що норми, закладені в проголосованому законодавчому акті можуть знищити державу - не вистачає розуму. 

Як зреагують в цьому випадку підконтрольний президенту Генеральний прокурор, чисельні антикорупційні органи? Прогнозовано - не помітять порушень закону.   Невже ми всі настільки недалекі, що не в змозі зрозуміти прості речі - нас обкрадають і винищують, не рахуючись ні з чим. І в цьому ворогами українського народу за півроку досить багато зроблено. Чого вартий прийнятий в першому читанні закон про ринок землі! 

Що ж робити? Відповідь дуже проста: прокинутися від телевізійного зомбування, перестати брехати і жити в суцільній брехні. Це за радянських часів було нормою: думати одне, говорити друге, а робити зовсім третє. Сьогодні, в першу чергу, давайте вчитися не брехати самому собі - НУ, НЕ ТОГО ПРЕЗИДЕНТА В УКРАЇНІ ВИБРАЛИ!  Якщо ми це усвідомимо і чесно собі скажемо, то далі буде простіше: 

  • проголошуємо свій всенародно прийнятий порядок денний змін в країні;

  • змушуємо президента і парламент змінити Кабінет міністрів на чолі с Прем'єром, на "Кабінет міністрів народної довіри", який визначить громадянське суспільство;

  • в режимі надзвичайного стану, всенародно під керівництвом "КМНД" проводимо необхідні трансформації в Державі.

Читай більше: http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini

http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-derzhavni-aktivi-vlasnist-gromadyan-ukrayini